O Firmie
Biuro EWA zarejestrowano w 1989 roku, lecz nasze początki w branży turystycznej sięgają roku 1975. W tym samym lokalu działamy już 44 lat - wcześniej jako WPT Turus i MPT Gdańsk - Tourist. Posiadamy więc duże doświadczenie zarówno jako organizator własnych imprez jak i agent wielu biur podróży i przewoźników. Mamy sprawdzonych, sumiennych pracowników z długoletnim stażem, którzy świetnie radzą sobie z doborem właściwej oferty do potrzeb Klienta.
Lokalizacja biura w samym centrum miasta oraz przyjemny wystrój i miła obsługa gwarantuje nam stałą klientelę. Mamy dobrą opinię zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów.

W naszym biurze znajdziecie Państwo bogatą ofertę sprawdzonych imprez turystycznych, wczasów i wycieczek renomowanych biur podróży. Oferujemy wyprawy do ciekawych miejsc i zakątków na wszystkich kontynentach.

U nas można kupić bilet lotniczy, autokarowy i promowy on-line bez wychodzenia z domu.

Od wielu lat obsługujemy szkoły i zakłady pracy w zakresie organizacji wycieczek, biwaków, zielonych szkół i imprez integracyjnych.

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 025 na świadczenie usług turystycznych, a gwarancji ubezpieczeniowej udziela nam na 2019 Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW - Polisa OC nr OG0484422.

Jesteśmy długoletnim członkiem Gdańskiej Izby Turystyki i Polskiej Izby Turystyki.

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do realizacji marzeń urlopowych za pośrednictwem naszego biura. Mam nadzieję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś ciekawego, na miarę swoich marzeń i możliwości.

 

Właściciel mgr Maria Mach
INFORMACJE
Lato 2019
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1149092
Ilość odsłon: 1913607
Aktualnie osób online: 1