KOMUNIKAT

Szanowni Klienci

W związku z ogłoszeniem przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego, wstrzymania międzynarodowego ruchu lotniczego i konieczności ograniczenia kontaktów w naszym społeczeństwie Biuro Usług Turystycznych EWA w Starogardzie Gdańskim – w ślad za całą branżą turystyczną w Polsce zawiesiło wszystkie wycieczki organizowane do 31 marca 2020.

Biuro EWA będzie w tym czasie nieczynne, a kontakt z nami zachowany drogą telefoniczną i mailową. Oto podstawowe telefony i maile:
1. Krystyna tel. 665 111 409
mail: krystyna@biletywakacje.pl
2. Agnieszka tel. 696 453 369
mail: agnieszka@biletywakacje.pl
3. Marta tel. 782 610 335
mail: marta@biletywakacje.pl

31 marca przedstawimy Państwu kolejne informacje, które będą adekwatne do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie.

O Firmie
Biuro EWA zarejestrowano w 1989 roku, lecz nasze początki w branży turystycznej sięgają roku 1975. W tym samym lokalu działamy już 45 lat - wcześniej jako WPT Turus i MPT Gdańsk - Tourist. Posiadamy więc duże doświadczenie zarówno jako organizator własnych imprez jak i agent wielu biur podróży i przewoźników. Mamy sprawdzonych, sumiennych pracowników z długoletnim stażem, którzy świetnie radzą sobie z doborem właściwej oferty do potrzeb Klienta.
Lokalizacja biura w samym centrum miasta oraz przyjemny wystrój i miła obsługa gwarantuje nam stałą klientelę. Mamy dobrą opinię zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów.

W naszym biurze znajdziecie Państwo bogatą ofertę sprawdzonych imprez turystycznych, wczasów i wycieczek renomowanych biur podróży. Oferujemy wyprawy do ciekawych miejsc i zakątków na wszystkich kontynentach.

U nas można kupić bilet lotniczy, autokarowy i promowy on-line bez wychodzenia z domu.

Od wielu lat obsługujemy szkoły i zakłady pracy w zakresie organizacji wycieczek, biwaków, zielonych szkół i imprez integracyjnych.

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 025 na świadczenie usług turystycznych, a gwarancji ubezpieczeniowej udziela nam na 2020 Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW - Polisa OC nr OG0484422.

Jesteśmy długoletnim członkiem Gdańskiej Izby Turystyki i Polskiej Izby Turystyki.

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do realizacji marzeń urlopowych za pośrednictwem naszego biura. Mam nadzieję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś ciekawego, na miarę swoich marzeń i możliwości.

 

Właściciel mgr Maria Mach
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1293374
Ilość odsłon: 2085351
Aktualnie osób online: 2