Kolonie i Obozy
Chorwacja



zdjecie
Adriatycka przygoda
Obóz młodzieżowy 13-18 lat

ZAGRZEB - WYSPA KRK - OMIŠALJ - PLAŻA BAŚKA - CRIKVENICA - OPATIJA - RJEKA RIWIERA ADRIATYCKA (EMILIA ROMANIA) - SAN MARINO - WENECJA

W PROGRAMIE ZWIEDZANIE

CHORWACJI  - Zagrzeb (Stolica Chorwacji), Jeziora Plitwickie (na liście UNESCO), Wyspa Krk wraz ze starożytnym miastem Omišalj, urokliwe portowe miasta Rijeka i Opatija.

WŁOCH – Wenecja (miasto na wodzie),  miasteczka na Riwierze Adriatyckiej, San Marino. 

ZAKWATEROWANIE – Obiekt Uvala Scott (Chorwacja) jest położony nad spokojną zatoką Dubno w pobliżu wyspy Krk. Oddaje do dyspozycji gości pawilony urządzone w stylu śródziemnomorskim. Pokoje 2-3 lub 4 osobowe z łazienkami.
Hotel ***/** w Cesanatico lub inny w regionie Emilia Romania (Włochy). Pokoje 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami, możliwe łóżka piętrowe.
WYŻYWIENIE - Pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu. W hotelu w Chorwacji – śniadania, lunch i kolacja. Lunch box ostatniego dnia pobytu na Chorwacji. We Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Dodatkowo śniadanie w drodze do hotelu we Włoszech. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – obiad, ostatnie - śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Emilia Romania)
TRANSPORT - autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek.
UWAGA! na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości      w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów           z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.
UBEZPIECZENIE - Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 10.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 2000 euro oraz bagaż do 200 euro (AXA).
TERMINY i CENA:
30.06-10.07 2019 rok - Cena do 28.02.2019 - 1899 zł. Cena do 30.04.2019 - 1949 sł. Cena Regularna - 1999 zł.
18.07-28.07 2019 rok - Cena do 28.02.2019 - 1899 zł. Cena do 30.04.2019 - 1949 sł. Cena Regularna - 1999 zł.
oferta liczona po kursie euro 4,25 zł
Uwaga promocje nie łączą się z innymi akcjami rabatowymi i ważne są do wyczerpania się miejsc z puli promocyjnej


W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie i wyżywienie wg programu, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej, transport, program obozu młodzieżowego, ubezpieczenie KL, NNW + bagaż, podatek VAT.
W CENĘ NIE WLICZONO – biletów wstępu i usługi przewodnickiej podczas realizacji programu – 60 euro (płatne obowiązkowo), dodatkowych wycieczek fakultatywnych
(wg uznania), opłaty klimatycznej – ok. 9 euro łącznie (płatne w hotelach) oraz kaucji zwrotnej - 25 euro (płatne obowiązkowo),
Dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo): Gdańsk +180 zł, Tczew +180 zł,
Malbork +180 zł, Toruń +160 zł, Bydgoszcz +160 zł, Warszawa +100 zł, Łódź +100 zł,
Lublin +120 zł, Rzeszów +120 zł, Tarnów +100 zł, Częstochowa + 100 zł,
Piotrków Trybunalski + 100 zł, Radom + 80 zł, Kielce + 80 zł, Katowice 50 zł, Kraków 50 zł, Lębork + 220 zł (antenka realizowana z Lęborka do Gdańska samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 osobach chętnych).
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
    • ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
    • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + 3% wartości obozu
    • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł

Ramowy program:
DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowację w stronę Chorwacji.

DZIEŃ 2
Dojazd do Zagrzebia – stolicy Chorwacji w godzinach około południowych. Zwiedzanie miasta cechującego się europejską architekturą, zupełnie odmiennego od miejscowości na wybrzeżu. Spacer ulicami Zagrzebia przez główny pl. Bana Jelačiča z fontanną z XVII w. do Kaptolu – najstarszej części miasta. Zwiedzanie neogotyckiej katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Wizyta jednego z najpiękniejszych cmentarzy w Europie – Mirogoj, który stanowi swoiste muzeum pod gołym niebem. Wyjazd w stronę Kraljevica.  Dojazd do hotelu i zakwaterowanie. Pierwsze świadczenie – kolacja w hotelu.

DZIEŃ 3-4
Pobyt w Kraljevica – urokliwym miejscu leżącym nad zatoką Dubno w pobliżu wyspy Krk. Możliwość integracji podczas wspólnego plażowania. Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków okolicy i szansa poczucia wyjątkowego, chorwackiego klimatu:

    • zwiedzanie starożytnego miasta OMIŠALJ i stolicy wyspy – MIASTA KRK.

    • pobyt na najpiękniejszej plaży na wyspie, cieszącej się ogromną popularnością PLAŻY BAŠKA, kąpiel w lazurowej wodzie.

    • zwiedzanie CRIKVENICA – największego  miasta w dolinie winorośli – Vinodol

    • wspólne wieczory animacyjne i zabawa na dyskotekach


DZIEŃ 5
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Narodowego JEZIOR PLITWICKICH - jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji! Park słynie                         z 16 lazurowych, niedużych jezior połączonych aż 92 wodospadami i figuruje na liście UNESCO. Zwiedzanie tej BAJECZNEJ KRAINY.
Wyjazd w stronę Włoch - Riwiery Adriatyckiej. Po drodze zwiedzanie RIJEKI – trzeciego największego miasta portowego w Chorwacji nad którym stoi XIII wieczna twierdza. To malownicze miejsce zadziwia wszystkich pięknymi jachtami, łodziami i żaglowcami. Po kolacji przejazd do luksusowego ośrodka nadmorskiego OPATIJA. Wieczorne zwiedzanie przepięknie oświetlonego miasta leżącego na zboczu gór Uczka. Przejazd nocny na Riwierę Adriatycką.

DZIEŃ 6 - 9
Dojazd do hotelu w godzinach porannych, śniadanie. Zakwaterowanie w hotelu                           w godzinach okołopołudniowych. Podczas pobytu:

    • wycieczka autokarowa do REPUBLIKI SAN MARINO – półdniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa)
    • plażing – smażing czyli relaks na słonecznej plaży,

    • spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarniami i restauracjami – okazja do spróbowania słynnych włoskich lodów i pizzy

    • zabawy integracyjne, turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami 
    • wieczorowe wyjścia na dyskoteki (dodatkowo płatne) – przy chętnej grupie
    • możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Rzym, Mirabilandia lub Aquafan.

*PROPONOWANE WYCIECZKI FAKULTATYWNE oraz dyskoteki:
    • MIRABILANDIA – jeden z największych Parków Rozrywki w Europie. Na terenie parku znajduje się 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie, pokazy kaskaderskie itp.), restauracje i bary, a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody ( 3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów) – 30 euro
    • RZYM – całodzienna wycieczka do stolicy Włoch. W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra oraz spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. – 65  euro
    • AQUAFUN – najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych: zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteki w pianie – ok. 25 euro
    • DYSKOTEKI *: najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek m.in.: Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat- 10 euro wstęp, Altromondo - nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj, każdego dnia inne atrakcje np. piana party – ok 15-20 euro wstęp)
    • Wycieczki fakultatywne realizowane w zależności od liczby chętnych (min. 15 osób); wstęp na dyskotekę od 16 r.ż.

DZIEŃ 10
Wyjazd w stronę WENECJI. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Rejs statkiem turystycznym kanałami do Placu św. Marka, spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka do Ponte Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 11
Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

UWAGA:
    • Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty, ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy!
    • Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny.
    • Obowiązująca kaucja zwrotna 25 euro.
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1269128
Ilość odsłon: 2058434
Aktualnie osób online: 1