Kolonie i Obozy
Białka Tatrzańskazdjecie
KOLONIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH
Kolonia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat i 13-16 lat

MIEJSCOWOŚĆ - BIAŁKA TATRZAŃSKA to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką, jedną z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Miejscowość znana jest z podobno najlepszych na Podhalu oscypków oraz słynnego Zbója Janosika, który pochodził z Białki Tatrzańskiej.

ZAKWATEROWANIE - Pensjonat "U Sorosa" - usytuowany w sercu malowniczej Białki Tatrzańskiej, pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami urządzone w stylu regionalnym.  Spokojne, zielone otoczenie zapewnią dzieciom prawdziwy wypoczynek. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://usorosa.com/

DO DYSPOZYCJI DZIECI - stołówka, sala kominkowa, świetlica.
Na terenie ośrodka znajduje się także zadaszone miejsce na ognisko i zewnętrzny BASEN ZE ZJEŻDŻALNIĄ oraz stół do tenisa.
Wokół ośrodka znajduje się ogrodzony teren zielony z boiskiem do siatkówki i piłki nożnej.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT - PKP na trasie Gdynia - Nowy Targ - Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.

UWAGA!
Możliwość wsiadania na trasie pociągu.
Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.


TERMINY I CENA:
08.07-21.07.2018 -
Cena do 30.04.2018 -1493 zł,
Cena Regularna - 1543 zł.
21.07-03.08.2018 -
Cena do 30.04.2018 -1493 zł,
Cena Regularna - 1543 zł
03.08-16.08.2018 -
Cena do 30.04.2018 -1493 zł,
Cena Regularna - 1543 zł
* promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej
UWAGA: terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej.

W CENĘ WLICZONO - zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodników podczas wyjść w góry, program obozu, wstępy, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO - transportu w zależności od miasta wyjazdu dopłata za
transport wynosi:
Gdynia/Gdańsk +140 zł
Tczew +140 zł
Bydgoszcz +120 zł,
Toruń + 120 zł
Łódź +110 zł
Warszawa +110 zł
(antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach)
Kraków +70 zł
Lębork +200 zł (możliwość zorganizowania antenki samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 uczestnikach)

Program kolonii
WSPINACZKOWO - WYCZYNOWO
Park Linowy
W parku linowym, czekać na nas będzie moc niezapomnianych wrażeń.
Skorzystamy z jednej z trzech dostępnych tras. Oczywiście nie może zabraknąć szkolenia pod okiem profesjonalistów. Następnie każdy wybierze trasę i stawi czoła wyzwaniu. Czekają na nas domki na drzewie, kładki, mostki oraz zjazdy tyrolkami!

PODWODNY ŚWIAT Terma Bania
Karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, wodno - powietrzny plac zabaw, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania.

KOLEJKĄ LINOWĄ NA SZCZYT KOTELNICY
Kolonia w górach bez zdobycia szczytu? Nie z nami te numery! Wjedziemy na szczyt Katelnicy kolejką linową. Na górze czekać na nas będzie zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin, którą podziwiać można z tarasu widokowego.

MONSTERROLLER
Dla sympatyków niecodziennych wyzwań mamy coś wyjątkowego!
Podwyższone bicie serca, adren alina i super zabawa czyli zjazd ze szczytu Kaletnicy na hulajnodze Monsterroller! Kto podejmie wyzwanie?

ESCAPE ROOM - DOM ZAGADEK
Tego dnia nasz ośrodek przemieni się w wielki Escape Room.
Szereg szyfrów i zagadek umożliwi nam przejście do kolejnego pokoju, w którym czekać będą kolejne zagadki. Czy w końcu dotrzemy do właściwego pokoju?
Co tam znajdziemy?

W KRAINIE DUCHÓW - Zamek w Niedzicy
Odwiedzimy Zamek w Niedzicy - krainę duchów i legend. Może uda nam się spotkać Białą Damę przechadzającą się po krętych korytarzach, a może usłyszymy ducha Janosika więzionego w lochach zamku? Po takiej dawce adrenaliny przyda nam się spacer zaporą nad jeziorem Czorsztyńskim.

LASEROWY PAINTBALL
Mroczne siły pod wodzą Lorda Vadera dążą do przejęcia kontroli nad galaktyką.
Przyłączysz się do nich, czy może wraz z rycerzami Jedi staniesz po jasnej stronie mocy i spróbujesz położyć kres terrorowi Imperium?
Weźmiemy udział w laserowej bitwie paintballowej!
Każdy z nas zostanie wyposażony w specjalne kamizelki i lasero wą broń.

PARK MINIATUR

Wyjazd do Niedzicy zakończymy wizytą w krainie, gdzie każdy z nas będzie mógł poczuć się jak olbrzym Guliwer. Odwiedzimy zabytki południowej Polski, a wszystko to w ciągu zaledwie kilku chwil! Czy ktoś podaruje nam Siedmiomilowe Buty czy zaczaruje świat, że wszystkie budowle wokół nas będą takie małe i tak blisko siebie?

GÓRALSKIE WYZWANIE
Przy ognisku poznamy góralskie legendy, gawędy i ciekawostki, które pomogą nam rozwikłać zagadki kolejnych dni.
Dowiemy się czy w górach wciąż mieszkają zbóje, poznamy legendę o zbójeckim skarbie i dowiemy się kim był pochodzący z Białki Tatrzańskiej Janosik.
Poznamy góralski szyfr - gwarę, którą posługują się mieszkańcy Tatr i Podhala. Po staramy się przez jeden wieczór posługiwać się tylko gwarą góralską! To będzie wyczyn!

ORIENTUJ SIĘ
Weźmiemy udział w grze na orientację oraz nauczymy się wyznaczać kierunki świata różnymi metodami, co pozwoli nam nie zgubić się w lesie i wrócić do ośrodka na smaczny obiad

MASZYNA GOLBERGA
Czy łatwo być młodym inżynierem? Przekonamy się o tym budując wspólnie Maszynę Golberga.
Podzielimy się na drużyny i zbudujemy serię mechanizmów, które po połączeniu w całość utworzą wielką machinę.
Będziemy musieli wykazać się nie lada precyzją, ponieważ każdy element naszej maszyny będzie oddziaływał na kolejny. Czy odniesiemy sukces? Sprawdzimy to przewracając pierwszy element układanki.

Inne atrakcje:
Gry i zabawy ruchowe na powietrzu, siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, chrzest kolonijny, śluby kolonijne, dyskoteki.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych):
ENERGYLANDIA - NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE
Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki

ENERGYLANDIA
w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji.  To właśnie tam czeka na nas:
ROLLER COASTER F1 - jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie Środkowo-Wchodniej
TSUNAMI DROPPER
APOCALIPTO
SPACE BOOSTER - ARMAGEDON
• A także karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.
Cena: 89 zł
*wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach

UWAGA:
Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.
INFORMACJE
Lato 2018
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 984129
Ilość odsłon: 1694482
Aktualnie osób online: 1