KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że od jutra (22.05) otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Kolonie i Obozy
Rajczazdjecie
MIEJSCOWOŚĆ - Rycerka Dolna to urocza, górska miejscowość położona w Beskidzie Żywieckim, stanowiąca idealną bazę wypadową w góry.  Swoją malowniczością oczarowuje i przyciąga licznych turystów.

ZAKWATEROWANIE – Ośrodek Wypoczynkowy „Rycerka”, pokoje 2, 3, 4 – osobowe z łazienkami. Ośrodek wypoczynkowy położony jest nad górskim potokiem, w pobliżu lasów świerkowych, na dużej, ogrodzonej posesji z bogatym zapleczem rekreacyjnym. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.rycerka.com.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - BASEN, bardzo dobra infrastruktura przystosowana dla grup kolonijnych - sala taneczna, sala gimnastyczna, kort tenisowy, boisko do piłki siatkowej, boiska ligowe do piłki nożnej, boisko do koszykówki, plac zabaw z piaskownicą,  miejsce na ognisko i grill, kawiarnia, jadalnia, świetlica, bilard, tenis stołowy, sala telewizyjna.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną  

TRANSPORT - PKP na trasie Gdynia –  Bielsko-Biała  - Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.


TERMINY I CENA:

31.07 – 11.08.2020 - 1649 zł
10.08 – 21.08.2020 - 1649 zł* promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona
** promocja first minute nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi

W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program kolonii, wstępy, ubezpieczenie NNW, opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO – transportu*
*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdańsk – 170zł; Tczew – 170zł;  Bydgoszcz + 170 zł;  Wrocław – 120zł; Katowice – 90 zł;
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości kolonii

Uwaga! Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej,
a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
- ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut
+ 80 zł

PROGRAM KOLONII:

STREFA WOW

HIT LATA 2020 – ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE –  W CENIE!!
Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA
w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji.  To właśnie tam czeka na nas:
    • MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie.
    • ROLLER COASTER F1 - jeden z najszybszych Rollercoasterów
w Europie Środkowo-Wschodniej
    • TSUNAMI DROPPER
    • SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
    • A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami
i tysiące innych atrakcji.

WŚRÓD DZIKICH ORŁÓW I ŁAGODNYCH MUFLONÓW: odwiedzimy niesamowite miejsce – LEŚNY PARK NIESPODZIANEK. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie będziemy mogli karmić wolne spacerujące sarny, lamy i muflony. Dodatkowo niesamowicie zorganizowany pokaz lotów ptaków drapieżnych, budzący emocje pozostawi nam niezapomniane wspomnienia.

WISŁA & NOWOCZESNY KOMPLEKS BASENOWY: odwiedzimy miasto Wisła, uważane za Perłę Beskidu. Przejdziemy na Plac Hoffa, gdzie Adam Małysz otworzył Aleję Gwiazd Sportu. Aleja jest ukłonem w stronę wybitnych osobowości świata sportu, których życiowe szlaki splotły się z Wisłą. Kolejna atrakcją, którą koniecznie zobaczymy jest skocznia narciarska im. Adama Małysza. Na koniec udamy się świeżo otwarty kompleks basenowy, gdzie będziemy mogli się zrelaksować zwiedzaniu.

STREFA FOLK

MONOPOLY FOLK: tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Tym, co stanowi o jej popularności są bez wątpienia proste zasady i marzenie wielu ludzi - bogactwo! Ta gra jednak różni się od tych wersji, które znacie. Poznamy miejscowości z okolic Beskidów, być może ktoś z was będzie musiał zapłacić za miejsce na targowisku, a ktoś inny dostanie dofinansowanie na swoją staję.

REGIONALNE PRZYCIAGANIE: Własnoręcznie stworzymy DREWNIANE MAGNESY NA LODÓWKĘ, które będą stanowiły super pamiątkę na wiele lat.

BESKIDZKIE ANIOŁY: Poznamy trochę Beskidzkiego folkloru i zamienimy się w prawdziwych artystów! Każdy z nas stworzy z masy solnej rzeźbę pięknego BESKIDZKIEGO ANIOŁA, którą na koniec przyozdobimy sławnymi w tym regionie bibułkowymi kwiatami.

PUCIERY, FERULE I CZERPAKI CZYLI KONIAKÓW W PRAWDZIWEJ ODŁOSNIE
Wybierzemy się do CENTRUM PRODUKTU REGIONALNEGO mieszczącego się w prawdziwej bacówce! Nauczymy się wyrabiać  bundz - biały ser owczy, wykorzystując przy tym drewniane naczynia pasterskie. Dowiemy się czym są puciery, ferule i czerpaki. Będziemy mogli karmić zwierzęta gospodarskie, a na koniec spróbujemy tradycyjnych serów z bacówki.

STREFA ZBÓJNIKA

CO ZROBISZ, GDY ZGUBISZ SIĘ W LESIE?: nauczymy się PODSTAW SURVIVALU. Podczas wędrówki dowiemy się jak przetrwać w lesie w extremalnych warunkach i jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Otrzymamy dawkę informacji z zakresu ekologii, fauny i flory charakterystycznej dla tego rejonu. Zbudujemy szałasy i spróbujemy rozpalić ognisko za pomocą krzesiwa.

RABOWANIE SZAŁASÓW: wcielimy się w prawdziwych beskidzkich rabusiów! Gra strategiczna polegająca na rabowaniu wcześniej zrobionych przez nas szałasów. Każda grupa będzie broniła swojego szałasu, a dodatkowo będzie musiała zagrabić łupy z innych szałasów. Ciekawe, która grupa zdobędzie najwięcej skarbów?

SZKOLENIE NA ZBÓJNIKA: przejdziemy prawdziwy góralski chrzest. Dowiemy się kto rzuci najdalej podkową, komu nie sprawia kłopotu bieganie w za dużych kaloszach czy kto zrobi najpiękniejszy wianek z bibuły.

GÓRALSKI ĆWIERĆLAND: wcielimy się w rolę górali i zbójników. Przygotujemy własne przebrania, historie osad, herby, okrzyki i piosenki. Sprawdzimy, która grupa będzie rządzić Beskidem i zostanie władcą Rajczy!

STREFA PLAY & GO

GDZIE SIĘ IDZIE W BESKIDZIE?: pospacerujemy po prześlicznej okolic Dzikich Bieszczad. Zobaczymy prawdziwy górski potok i poszukamy najpiękniejszych beskidzkich widoków.

BASENOWE SZALEŃSTWO: świetna wiadomość dla fanów imprez wodnych! W upalne letnie dni – bez ograniczeń będziemy spędzać czas w basenie znajdującym się na terenie ośrodka!

PIECZONE – NAJLEPSZE!: wakacyjny wyjazd w góry bez ogniska? Nie ma mowy. W trakcie wyjazdu uczestnicy wezmą udział w ognisku z pieczeniem kiełbasek, któremu towarzyszyć będą górskie opowieści przy blasku ognia, a także wspólne śpiewy!

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE: gry i zabawy stolikowe, zajęcia manualne, wspólne kino kolonijne, konkursy dla uczestników to tylko nieliczne atrakcje podczas wyjazdu. Każdy dzień będzie dla uczestników świetną przygodą podczas której będą mogli rozwijać swoje talenty i zdolności.

UWAGA - Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1337917
Ilość odsłon: 2134560
Aktualnie osób online: 2