Kolonie i Obozy
ZAWOJA – Beskid Żywieckizdjecie


zdjecie
ZAWOJA   –  Beskid Żywiecki
Pocztówka z Beskidu
W cenie wizyta w ENERGYLANDII - największym parku rozrywki w Polsce!!!
Kolonia dla dzieci i młodzieży w wieku od 8-12 lat i 13-16 lat

MIEJSCOWOŚĆ:
Zawoja leży u stóp Babiej Góry (1725 m n.p.m.), nad rzeką Skawicą.
Największa pod względem powierzchni wieś w Polsce, posiadająca wybitne walory klimatyczne, krajobrazowe i turystyczne.
Ta znana miejscowość letniskowa i turystyczna, stanowi znakomity punkt wypadowy dla turystyki w rejonie Babiej Góry, pasma Policy i Jałowca.

ZAKWATEROWANIE - w Domu Wczasowym „Harnaś”  w Zawoi, pokoje 2, 3, 4 – osobowe z łazienkami. Teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://harnas.net.pl/

DO DYSPOZYCJI DZIECI - basen, jacuzzi z brodzikiem, świetlica, bilard, tenis stołowy, flipery, boisko do piłki siatkowej, boiska Orlik w pobliżu ośrodka, bezpieczny plac zabaw,  miejsce na ognisko i grill.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną

TRANSPORT - PKP na trasie Gdynia –Sucha Beskidzka – Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd  z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych. UWAGA! Możliwość wsiadania na trasie pociągu.


TERMINY I CENA:
04.07-17.07.2018 -
Cena do 30.04.2018 -1549 zł,
Cena Regularna - 1599 zł
16.07-29.07.2018 -
Cena do 30.04.2018 -1549 zł,
Cena Regularna - 1599 zł
28.07-10.08.2018 -
Cena do 30.04.2018 -1549 zł,
Cena Regularna - 1599 zł

Uwaga! Podane terminy dotyczą wyjazdu i powrotu do Trójmiasta. Terminy dojazdu własnego dzień później, powrót dzień wcześniej. 
 
UWAGA! na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej,  a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje  w biurze.
 
W CENĘ WLICZONO - zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program kolonii, wstępy, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.
 
W CENĘ NIE WLICZONO - transportu* *w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:  Gdynia/Gdańsk + 140 zł Tczew + 140 zł Bydgoszcz +120 zł, Inowrocław + 120 zł Łódź +110 zł, Warszawa + 110 zł, (antenka realizowana przy minimum 3 uczestnikach) Kraków +70 zł
 
PROGRAM KOLONII:
 
ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie   w  rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA  w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji.  To właśnie tam czeka na nas:
• ROLLER COASTER F1 - jeden z najszybszych Rollercoasterów  w Europie Środkowo-Wchodniej
• TSUNAMI DROPPER
• APOCALIPTO • SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
• A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.

"RWĄCA RZEKA" - RAFTING PONTONAMI PRZEŁOMEM DUNAJCA Jeśli ktoś z Was nie słyszał jeszcze  o słynnych spływach Dunajcem, to będzie miał okazję nadrobić zaległości! Ta fantastyczna forma zwiedzania pozwoli nam podziwiać piękne widoki, a fale i rwący nurt dostarczą niezapomnianych wrażeń. Spływy pontonowe są całkowicie bezpieczne i dostępne dla każdego, a ich budowa uniemożliwia wypadnięcie z pontonu lub jego wywrotkę. Dodatkowo podczas zabawy będą czuwali nad naszym bezpieczeństwem wykwalifikowani instruktorzy. 

NA ŁOSCYPKI DO HARNASIA - WIZYTA W BACÓWCE Czy znacie przepis na  moskaliki? Robiliście sami oscypki albo masło? Zobaczymy kto będzie mistrzem w zaganianiu zwierząt, dojeniu czy młóceniu cepami. Nasz Baca pomoże nam rozpalić watrę, a przy okazji opowie nam najciekawsze góralskie legendy. Na koniec będziemy wyrabiać ciasto z czarnej mąki i piec moskaliki na blasze. 

EXTREME  - SPACER W KORONIE DRZEW Natchnieni górskimi opowieściami przeniesiemy się do krainy leśnych przygód i spróbujemy swoich sił podczas niesamowitego Spaceru w Koronie Drzew.  Na zakończenie czeka nas wyzwanie – wdrapanie się na szczyt ścianki wspinaczkowej.

GDZIE SIĘ IDZIE W BESKIDZIE?  pospacerujemy po prześlicznej zawojskiej okolicy   zobaczymy skansen na Markowych Rówienkach po którym oprowadzi nas przewodnik

BASENOWE SZALEŃSTWO  Świetna wiadomość dla fanów imprez wodnych! W upalne letnie dni – bez ograniczeń będziemy spędzać czas w basenie znajdującym się na terenie ośrodka! Czekają nas turnieje piłki wodnej, fitness i wyścigi! Na spragnionych odpoczynku czekają wygodne leżaczki!

BESKIDZKIE ANIOŁY Poznamy trochę Beskidzkiego folkloru i zamienimy się w prawdziwych artystów! Każdy  z nas stworzy z masy solnej rzeźbę pięknego beskidzkiego anioła, którą na koniec przyozdobimy sławnymi w tym regionie bibułkowymi kwiatami. 

FOLK DISIGN  Zaprojektujemy i sami wykonamy super modne torby  z motywem góralskim. Czy dorównamy najlepszym projektantom mody – z pewnością taaaak ☺ 

ODLOTOWA GRA PLANSZOWA - zostaniemy projektantami gier planszowych.  Będziemy mogli wykazać się naszą pomysłowością tworząc od podstaw grę. Sami ustalimy reguły, zadania, stworzymy plansze  i kostki do gry, a pionkami będą nasi koledzy i koleżanki! Gdy wszystkie gry będą gotowe zorganizujemy wielki kolonijny turniej planszówek, niech wygra najlepszy!

LABORATORIUM DEXTERA - przeprowadzimy  eksperymenty godne szalonego naukowca, rozwiążemy różne zagadki logiczne, sprawdzimy swój spryt i wiedzę. 

TROP W TROP - to będzie kolejny dzień pełen emocji. Podzieleni na drużyny, wzorem Indiany Jonesa rozwiążemy szyfry, podejdziemy obóz przeciwnika by zdobyć ukrywaną przez niego flagę, wytropimy zbiegów  i spróbujemy przejść niezauważenie obok wroga. 

DYSKOTEKI,  GRY I ZABAWY RUCHOWE NA POWIETRZU -  chrzty i śluby kolonijne, zawody sportowe: siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, wieczór humoru  i dowcipu, bal przebierańców, konkursy z nagrodami  i upominkami.

WIECZÓR SPA  Niejednego wieczora Na relaks przyjdzie pora. Wtedy, mamy czas dla siebie Żeby poczuć się  jak w niebie. W nagrodę po kolonijnych rywalizacjach zrelaksujemy się w świecie bąbelków - jacuzzi.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników
INFORMACJE
Lato 2018
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 984158
Ilość odsłon: 1694511
Aktualnie osób online: 3