Kolonie i Obozy
Chorwacja Włochyzdjecie
Adriatycka przygoda
Obóz młodzieżowy 13-18 lat

W PROGRAMIE ZWIEDZANIE
CHORWACJI -Jeziora Plitwickie, Wyspa Krk wraz ze starożytnym miastem Omišalj, urokliwe portowe miasta Rijeka i Opatija
WŁOCH - Miasto na wodzie - Wenecja, Rimini

MIEJSCOWOŚĆ - Omišalj
Chorwacja to starożytne miasteczko na zachwycającej Wyspie Krk, położone w zatoczce na północnym krańcu wyspy. Bardzo czyste plaże i bajkowe widoki sprawiają, że niektórzy uważają to miejsce za magiczne.
Rimini Włochy
Rimini jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.

ZAKWATEROWANIE – Hotel Adriatic** w Chorwacji w miejscowości Omišalj oraz hotel ***/** w Rimini. Hotel Adriatic położony tuż przy plaży wśród bujnej zieleni, dogodnie zlokalizowany, ok. 100 metrów do plaży, ok. 500 metrów od centrum miejscowości. Pokoje 3-,4-,5-osobowe z łazienkami. Hotel  w Rimini – pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami, możliwe łóżka piętrowe.

WYŻYWIENIE - trzy posiłki dziennie. W Omišalj śniadania  i kolacje w formie bufetu, lunch - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni lunch 5 dnia pobytu. W Rimini śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Dodatkowo do obiadu podwieczorek w formie deseru lub owocu. Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwszy posiłek śniadanie w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Rimini)

TRANSPORT - autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek. Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych, powrót w godzinach wieczornych. 

UWAGA! na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

UBEZPIECZENIE - Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 10.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 2000 euro oraz bagaż do 200 euro (AXA).


TERMINY I CENA:
28.06-09.07.2018 - Cena do 30.04.2018 -2049 zł,
Cena Regularna - 2099 zł
12.07-23.07.2018 - Cena do 30.04.2018 -2049 zł,
Cena Regularna - 2099 zł
06.08-17.08.2018 - Cena do 30.04.2018 -2049 zł,
Cena Regularna - 2099 zł

W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie i wyżywienie wg programu, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej, transport, program obozu młodzieżowego, ubezpieczenie KL, NNW + bagaż, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO – biletów wstępu i usługi przewodnickiej podczas realizacji programu – 48 euro (płatne obowiązkowo), dodatkowych wycieczek fakultatywnych  w Rimini (wg uznania), opłaty klimatycznej – ok. 9 euro oraz kaucji zwrotnej - 25 euro (płatne obowiązkowo)., klimatyzacja w hotelu w Rimini płatna za pokój/doba – 7 euro
dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo): Gdańsk +180 zł, Tczew +180 zł,  Malbork +180 zł, Toruń +160 zł, Bydgoszcz +160 zł, Warszawa +100 zł, Łódź +100 zł,  Lublin +120 zł, Rzeszów +120 zł, Tarnów +100 zł, Częstochowa + 100 zł, Piotrków Trybunalski + 100 zł, Radom + 80 zł, Kielce + 80 zł, Katowice 50 zł, Kraków 50 zł, Lębork + 220 zł (antenka realizowana z Lęborka do Gdańska samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 osobach chętnych).

UWAGA! Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł

Ramowy program: 
DZIEŃ 1  Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowację w stronę Chorwacji - Jezior Plitwickich.

DZIEŃ 2  Dojazd w godzinach porannych do niesamowitego Parku Krajobrazowego Jezior Plitwickich. Jest to bajkowe miejsce. Jeden ze strumieni zasilających jeziora Plitwica tworzy wodospad  o wysokości 78 metrów. Długość wszystkich jezior wynosi ponad 8 kilometrów, a ich łączna powierzchnia ok. 200 hektarów. Przejazd na wyspę Krk. Zakwaterowanie w hotelu. Pierwsze świadczenie kolacja.

DZIEŃ 3-4  Pobyt na urokliwej Wyspie Krk. Zwiedzanie starożytnego miasta Omišalj i stolicy wyspy – miasta Krk. Pobyt na najpiękniejszych plażach na wyspie, między innymi cieszącej się popularnością plaży Baška, gdzie zażyjemy kąpieli w nieskazitelnie czystej wodzie. Wspólne zajęcia integracyjne, rozgrywki sportowe.

DZIEŃ 5 Po lunchu wyjazd w stronę Włoch. Po drodze zwiedzanie Rijeki – trzeciego największego miasta portowego  w Chorwacji nad którym stoi XIII wieczna twierdza. To malownicze miejsce zadziwia wszystkich pięknymi jachtami, łodziami i żaglowcami. Po kolacji przejazd do luksusowego ośrodka nadmorskiego Opatija. Wieczorne zwiedzanie przepięknie oświetlonego miasta leżącego na zboczu gór Uczka. Przejazd nocny do Rimini. 

DZIEŃ 6 - 10 Dojazd do Rimini w godzinach porannych, śniadanie, zakwaterowanie w hotelu. 

Realizacja programu 

✓ plażing – smażing czyli relaks na słonecznej plaży, ✓ spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarniami  i restauracjami – okazja do spróbowania słynnych włoskich lodów  i pizzy ✓ zabawy integracyjne, turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami   ✓ wieczorowe wyjścia na dyskoteki (dodatkowo płatne) ✓ możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Mirabilandia, San Marino, Rzym lub Aquafan.  ✓ Klub Kibica – podczas obozu będziemy mieli niepowtarzalną okazję poczuć piłkarskie emocje, bo to właśnie tego lata odbywają się Mistrzostwa Świata  w piłce nożnej. Pokażemy za granicą jak kibicują biało- czerwoni.

DZIEŃ 11  Wyjazd w stronę Wenecji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Rejs statkiem turystycznym kanałami do Placu św. Marka, spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka do Ponte Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 12  Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy. 

PROPONOWANE WYCIECZKI FAKULTATYWNE oraz dyskoteki*:  ✓ MIRABILANDIA – jeden z największych Parków Rozrywki w Europie. Na terenie parku znajduje się 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie, pokazy kaskaderskie itp.), restauracje i bary, a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody ( 3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów) – 30 euro
✓ RZYM – Całodzienna wycieczka do stolicy . W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra oraz spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy  : Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. – 60  euro
✓ RIMINI – wyjazd autobusem miejskim do zabytkowej części Rimini – miasta natchnienia wielu filmów Felliniego oraz przepięknej architektury pamiętającej czasy rzymskie - ok. 7 euro 
✓ AQUAFUN – najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych: zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteki w pianie – ok. 25 euro
✓ REPUBLIKA SAN MARINO – półdniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa)  -ok.  20 euro
✓ DYSKOTEKI *: Najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat- 10 euro wstęp, Altromondo nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj, każdego dnia inne atrakcje np. piana party - 12 euro wstęp)
 Wycieczki fakultatywne realizowane w zależności od liczby chętnych (min. 15 osób); wstęp na dyskotekę od 16 r.ż. 
UWAGA:
• Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty, ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy!
• Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny.
• Obowiązująca kaucja zwrotna 25 euro.
INFORMACJE
Lato 2018
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 984164
Ilość odsłon: 1694517
Aktualnie osób online: 3