Kolonie i Obozy
Zawojazdjecie
ZAWOJA - BESKID ŻYWIECKI
FOLK & FUN

Kolonia dla dzieci i młodzieży w wieku od 8-12 lat i 13-16 lat

MIEJSCOWOŚĆ - Zawoja leży u stóp Babiej Góry (1725 m n.p.m.), nad rzeką Skawicą. Największa pod względem powierzchni wieś w Polsce, posiadająca wybitne walory klimatyczne, krajobrazowe
i turystyczne. Ta znana miejscowość letniskowa  i turystyczna, stanowi znakomity punkt wypadowy dla turystyki w rejonie Babiej Góry, pasma Policy i Jałowca.

ZAKWATEROWANIE - w Domu Wczasowym „Harnaś”  w Zawoi, pokoje 2, 3, 4 – osobowe
z łazienkami. Teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://harnas.net.pl/

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - basen, jacuzzi z brodzikiem, świetlica, bilard, tenis stołowy, flipery, boisko do piłki siatkowej, boiska Orlik w pobliżu ośrodka, bezpieczny plac zabaw,  miejsce na ognisko i grill.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną

TRANSPORT - PKP na trasie Gdynia - Sucha Beskidzka - Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.
UWAGA! Możliwość wsiadania na trasie pociągu.

TERMINY i CENA:
30.06-12.07 2019 rok - Cena do 28.02.2019 - 1499 zł. Cena do 30.04.2019 - 1549 sł. Cena Regularna - 1599 zł.
11.07-23.07 2019 rok - Cena do 28.02.2019 - 1499 zł. Cena do 30.04.2019 - 1549 sł. Cena Regularna - 1599 zł.
22.07-3.08 2019 rok - Cena do 28.02.2019 - 1499 zł. Cena do 30.04.2019 - 1549 sł. Cena Regularna - 1599 zł.
2.08-14.08 2019 rok - Cena do 28.02.2019 - 1499 zł. Cena do 30.04.2019 - 1549 sł. Cena Regularna - 1599 zł.

*promocja  ważna do podanego terminu lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej, promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi

Uwaga! Podane terminy dotyczą wyjazdu i powrotu do Trójmiasta. Terminy dojazdu własnego dzień później, powrót dzień wcześniej.

Uwaga! Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej,
a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.


W CENĘ WLICZONO - zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program kolonii, wstępy, ubezpieczenie NNW, opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO - transportu*
*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdynia/Gdańsk +160 zł
Tczew +160 zł
Bydgoszcz +120 zł,
Toruń + 120 zł
Łódź +110 zł
Warszawa +110 zł (antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach)
Kraków +70 zł
Lębork +200 zł (możliwość zorganizowania antenki samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 uczestnikach)

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości kolonii

PROGRAM KOLONII:

ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE
Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji.  To właśnie tam czeka na nas:
    • MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie.
    • ROLLER COASTER F1 - jeden z najszybszych Rollercoasterów
w Europie Środkowo-Wschodniej
    • TSUNAMI DROPPER
    • SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
    • A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.

„RWĄCA RZEKA” – RAFTING PONTONAMI PRZEŁOMEM DUNAJCA
Jeśli ktoś z Was nie słyszał jeszcze o słynnych spływach Dunajcem, to będzie miał okazję nadrobić zaległości! Ta fantastyczna forma zwiedzania pozwoli nam podziwiać piękne widoki, a fale i rwący nurt dostarczą niezapomnianych wrażeń. Spływy pontonowe są całkowicie bezpieczne i dostępne dla każdego, a ich budowa uniemożliwia wypadnięcie z pontonu lub jego wywrotkę. Dodatkowo podczas zabawy będą czuwali nad naszym bezpieczeństwem wykwalifikowani instruktorzy.

NA ŁOSCYPKI DO HARNASIA - WIZYTA W BACÓWCE

Czy znacie przepis na  moskaliki? Robiliście sami oscypki albo masło? Zobaczymy kto będzie mistrzem w zaganianiu zwierząt, dojeniu czy młóceniu cepami. Nasz Baca pomoże nam rozpalić watrę, a przy okazji opowie nam najciekawsze góralskie legendy. Na koniec będziemy wyrabiać ciasto z czarnej mąki i piec moskaliki na blasze.

MOSORNA GROŃ I WODOSPAD MOSORCZYK
Wjedziemy Koleją Linową na Mosorną Groń. Zobaczymy ze szczytu piękny widok na Beskid Żywiecki. Zejdziemy z przewodnikiem szlakiem niebiskim do Wodospadu Mosorczyk. Będziemy prawdziwymi odkrywcami.

GDZIE SIĘ IDZIE W BESKIDZIE?
    • pospacerujemy po prześlicznej zawojskiej okolicy
    • zobaczymy skansen na Markowych Rówienkach po którym oprowadzi nas przewodnik.

BASENOWE SZALEŃSTWO

Świetna wiadomość dla fanów imprez wodnych! W upalne letnie dni – bez ograniczeń będziemy spędzać czas w basenie znajdującym się na terenie ośrodka! Czekają nas turnieje piłki wodnej, fitness i wyścigi! Na spragnionych odpoczynku czekają wygodne leżaczki! 

FOLK FASHION
Zaprojektujemy i sami wykonamy najpiękniejsze i najmodniejsze kreacje w postaci kolorowych, góralskich T-shirtów, bądź też super modnych toreb. Wykonane projekty zaprezentujemy na wspólnie zorganizowanym pokazie mody regionalnej!

BESKIDZKIE ANIOŁY
Poznamy trochę Beskidzkiego folkloru i zamienimy się w prawdziwych artystów! Każdy
 z nas stworzy z masy solnej rzeźbę pięknego beskidzkiego anioła, którą na koniec przyozdobimy sławnymi w tym regionie bibułkowymi kwiatami.

GÓRALSKI ĆWIERĆLAND
Wcielimy się w rolę górali i zbójników. Przygotujemy własne przebrania, historie osad, herby, okrzyki i piosenki. Sprawdzimy, która grupa będzie rządzić Beskidem i zostanie władcą Mosornej Groni!

TROP W TROP
To będzie kolejny dzień pełen emocji. Podzieleni na drużyny, wzorem Janosika i góralsko-zbójnickich historii zdobędziemy łup, podejdziemy obóz przeciwnika by zdobyć ukrywany przez niego skarb, wytropimy złodziei i spróbujemy odbić skradzioną własność!

WIECZÓR SPA
Niejednego wieczora.
Na relaks przyjdzie pora.
Wtedy, mamy czas dla siebie
Żeby poczuć się  jak w niebie.
W nagrodę po kolonijnych rywalizacjach zrelaksujemy się w świecie bąbelków - jacuzzi.

DYSKOTEKI,  GRY I ZABAWY RUCHOWE NA POWIETRZU -  chrzest i śluby kolonijne, zawody sportowe: siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, konkursy z nagrodami i upominkami.UWAGA:
Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1269091
Ilość odsłon: 2058397
Aktualnie osób online: 4