Kolonie i Obozy
Brenna Beskid Śląskizdjecie
MIEJSCOWOŚĆ - Brenna to malownicza wioska w Beskidzie Śląskim, leżąca w dolinie rzeki Brennicy, otoczona szczytami górskimi. Wypoczynek w Brennej stanowi świetną propozycję dla osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku i gwaru.

ZAKWATEROWANIE - Ośrodek Wypoczynkowy „Hucuł”, pokoje 2,3,4,5 – osobowe z łazienkami. Teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.hucul.brenna.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW - boiska, świetlica, sala dyskotekowa, sala do tenisa stołowego
 i billarda, sprzęt sportowy.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT - PKP na trasie Gdynia – Bielsko-Biała albo Katowice - Gdynia (miejsca siedzące rezerwowane)  oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.
UWAGA! Możliwość wsiadania na trasie pociągu.

TERMINY i CENA:
5.07-18.07 2019 rok - Cena do 28.02.2019 - 1499 zł. Cena do 30.04.2019 - 1549 sł. Cena Regularna - 1599 zł.
30.07-12.08 2019 rok - Cena do 28.02.2019 - 1499 zł. Cena do 30.04.2019 - 1549 sł. Cena Regularna - 1599 zł.


*promocja ważna do podanego terminu lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej, promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi

Uwaga! Podane terminy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin i godzina wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu.
Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej.

Uwaga! Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.
W CENĘ WLICZONO – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program kolonii, ubezpieczenie NNW, opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO – transportu*
*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdańsk/Gdynia +160 zł,
Tczew +160 zł,
Bydgoszcz +120 zł,
Toruń + 120 zł,
Łódź +110 zł,
Warszawa +110 zł (antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach),
Kraków +70 zł,
Lębork +200 zł (możliwość zorganizowania antenki samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 uczestnikach).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości kolonii

PROGRAM KOLONII:

STREFA TRAVEL

USTROŃ
Odwiedzimy piękny Park Zdrojowy w Ustroniu, w którym znajduje się pijalnia wód mineralnych oraz ustrońska tężnia. To będzie okazja do chwili relaksu wśród licznych atrakcji, a także oddechu powietrzem nasyconym licznymi minerałami. Po spacerze oczywiście chwila na lody!

LEŚNY PARK NIESPODZIANEK
To niezwykłe miejsce, które musi odwiedzić każdy ciekawy świata. Jak sama nazwa parku wskazuje czekają tam na nas same niespodzianki – w tym emocjonujące pokazy lotów ptaków drapieżnych oraz sów.  Oprócz tego będziemy mogli karmić muflony i daniele, zobaczymy z bliska wiele leśnych zwierząt, a to wszystko z pięknym widokiem na góry i doliny Beskidu Śląskiego.

ALE JAZDA! – TOR SANECZKOWY RÓWNICA
Wiatr we włosach gwarantowany! Czeka nas emocjonujący przejazd pierwszym w Beskidach torem saneczkowym typu rollercoaster.  600 metrów zakrętów, serpentyn i podjazdów, a to wszystko kilka metrów nad ziemią! ( 2 zjazdy)

WYCIECZKI PIESZE:
W zależności od kondycji uczestników proponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze:
    • Brenna - schronisko na Bratniej,
    • Park Rekreacyjny wraz z amfiteatrem w Brennej,
STREFA AMERICAN DREAM – czyli Brenna w gwiazdorskiej obsadzie

Nasz ośrodek zamienimy w niezwykły świat Hollywood. Wczujemy się w rolę nie tylko samych gwiazd, ale również reżyserów, scenarzystów czy wizażystów. Poznamy warsztat gry aktorskiej. Odkryjemy nasze talenty.

HOLLYWOODZKI SEN
Stworzymy od podstaw swój własny film poklatkowy, przygotujemy scenariusz, makietę sceny, kostiumy i scenografię. Premiera filmu odbędzie się na funpage’u Czerwiński Travel.

WARSZTAT AKTORA
Bycie aktorem to trudny zawód. Dowiemy się jak przezwyciężyć tremę, weźmiemy udział 
w ćwiczeniach poprawiających naszą dykcję, nauczymy się wyrażać wszystkie emocje, zorganizujemy konkurs pantomimy.

SZTUKA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
Na naszej kolonii każdy będzie mógł się wcielić w swoją ulubioną postać. Nauczymy się podstaw charakteryzacji i wizażu. Poznamy tajniki tworzenia masek gipsowych.
 
SELFIE TIME
Chyba nie ma na świecie osoby, która nie zrobiła sobie nigdy selfie.  My stworzymy wielkie kolorowe ramki do zdjęć, a w nich profesjonalną sesję na miarę gwiazdy w wykonanych wcześniej stylizacjach. To będzie fantastyczna pamiątka z wakacji!

FESTIWAL OF COLOURS – ZABAWA PROSZKAMI HOLI
Jak na gwiazdy przystało  rozkręcimy imprezę i stworzymy wielką chmurę barw! Festiwal kolorów to coraz bardziej popularna zabawa, polegająca na jednoczesnym wyrzucaniu przez grupę ludzi kolorowych proszków.  Ubaw gwarantowany!

AMERICAN DINNER
American Dinner bez prawdziwego amerykańskiego hamburgera? Oj nie możemy na to pozwolić. Sami skomponujemy burgery z ulubionymi dodatkami, a  wieczorem zorganizujemy sobie wieczór filmowy z kubłem popcornu.

THE VOICE 
Czeka nas nie lada wyzwanie! Spróbujemy wcielić się w gwiazdy amerykańskiej muzyki, tak aby
w rytm ich utworów lecących z głośników, jak najwierniej je odwzorować (wokalnie, ruchowo, wizualnie). Czy potraficie rapować jak Eminem lub tańczyć i śpiewać jak Ariana Grande? Spróbujmy!
STREFA ARTYSTYCZNA

W CIENIU BESKIDU!
To zdecydowanie atrakcja dla poszukiwaczy przygód. Odwiedzimy Kozią Zagrodę – miejsce,
w  którym dowiemy się wszystkiego o kulturze mieszkańców Beskidu Śląskiego, poznamy regionalne stroje i instrumenty. Pod dachem kolyby – góralskiej chaty, weźmiemy udział w ciekawych zajęciach rękodzielniczych ale przede wszystkim nauczymy się tworzyć PRAWDZIWE GÓRALSKIE ZAWIESZKI NA SZYJĘ. Na deser spróbujemy pysznego koziego sera.

ZAKRĘCONY ŚWIAT QUILLINGU
Obudź swoją fantazję i stwórz własny papierowy świat. Quilling to popularna technika papieroplastyki wykorzystywana do tworzenia niebanalnych kartek okolicznościowych, biżuterii czy ozdób.  Sam zdecyduj co stworzysz, czy będzie to kartka z wakacji, biżuteria, szalone zwierzaki czy może abstrakcyjne wzory? Dla najlepszych artystów przewidziane upominki. Wystarczy Twoja wyobraźnia i nasz papier!

MYDLANE INSPIRACJE
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Udowodnimy, że mydło służy nie tylko do mycia – ale może być to również forma twórcza. Skomponujmy swoje unikatowe mydło w ulubionym kolorze, z dodatkami, które będą nam najbardziej odpowiadać.


STREFA FUN & CHILL OUT:

TAJEMNICZA MAPA
Podzieleni na drużyny, pod okiem wychowawców ruszymy na leśną wędrówkę. Stworzymy mapę dla drużyny przeciwnej, która prowadzi do ukrytego skarbu. Czy uda im się ją rozszyfrować? Sprawdźmy to!

SZTUKA PRZETRWANIA
Poznamy podstawowe zasady przetrwania w lesie: nauczymy się jak zbudować szałas i przygotować różne formy ognisk, a także rozpalać ogień bez użycia zapałek.  Dowiemy się jakie dary lasu mogą posłużyć nam jako żywność.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, chrzest i śluby kolonijne, gry i zabawy ruchowe na powietrzu, zawody sportowe: siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, randka w ciemno, konkurs wiedzy o wychowawcach, wieczór humoru i dowcipu, konkursy z nagrodami i upominkami, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody.
UWAGA:
Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1269137
Ilość odsłon: 2058443
Aktualnie osób online: 4