Wycieczka Szkolna 3 dniowa
Trasa: BERLIN - POCZDAM + park rozrywki filmpark
DZIEŃ 1:
Wcześnie rano zbiórka i przejazd do Berlina, ok. południa przyjazd i zwiedzanie z przewodnikiem wschodniej części Berlina:
ekspozycja poświęcona murowi berlińskiemu przy Bernauer Strasse, fragmenty muru,  plac Aleksandra z wieżą telewizyjną, plac Żandarmerii, Check Point Charlie; główna aleja miasta Pod Lipami z licznymi zabytkowymi obiektami, Wyspa Muzeów - możliwość wstępu do Muzeum Pergamonu. Widokowy rejs statkiem po Sprewie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 2:
Śniadanie, dalsze zwiedzanie Berlina z przewodnikiem: Brama Brandenburska; siedziba parlamentu niemieckiego Reichstag, w miarę możliwości wjazd lub wejście na dach, z którego przez przeszklone ściany kopuły można oglądać salę obrad. Plac Poczdamski. Panorama Punkt  wjazd windą na taras widokowy na dachu Kollhoff Tower. Muzeum Techniki  niesamowite miejsce poświęcone technice na przestrzeni wieków. Dalsze zwiedzanie: Kolumna Zwycięstwa; Kościół Pamięci pamiątkowa ruina jako symbol antywojenny, ulica Ku-damn; Pałac Charlottenburg (z zewnątrz)  barokowa rezydencja królów pruskich.
Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 3:
Śniadanie, przejazd do Poczdamu i pobyt w Parku Rozrywki Filmpark Babelsberg. Jest to najstarszy ośrodek filmowy w centrum Europy.  Można zobaczyć tu m.in. pokazy kaskaderskie lub pokaz filmu 4D. Można też obserwować odbywające się w szkole dla zwierząt zajęcia, można poznać plan filmowy „od kuchni”, dowiedzieć się, jak powstają efekty specjalne, zobaczyć interesujące dekoracje i wystawy, zrozumieć, na czym polega praca reżysera, operatora, scenarzysty, charakteryzatora i wielu innych osób odpowiedzialnych za film.. Po południu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

Cena obejmuje: przejazd autokarem na całej trasie; usługę pilota BUT EWA; usługę przewodnika lokalnego; 2 noclegi w Berlinie;
2 śniadanie; 2 obiadokolacje; ubezpieczenie KL i NNW za granicą. Na bilety wstępu  należy posiadać około 23 euro.
Cena: 670 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 44
INFORMACJE
Lato 2018
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 984092
Ilość odsłon: 1694445
Aktualnie osób online: 1