Wycieczka Szkolna 3 dniowa
Trasa: BERLIN - TROPIKALNA WYSPA
DZIEŃ 1: Wcześnie rano zbiórka i przejazd do Berlina, ok. południa przyjazd i zwiedzanie z przewodnikiem wschodniej części Berlina: ekspozycja poświęcona murowi berlińskiemu przy Bernauer Strasse, fragmenty muru,  plac Aleksandra z wieżą telewizyjną, plac Żandarmerii, Check Point Charlie; główna aleja miasta Pod Lipami z licznymi zabytkowymi obiektami, Wyspa Muzeów - możliwość wstępu do Muzeum Pergamonu oraz możliwość rejsu statkiem po Sprewie (za dodatkową opłatą ok. 10 euro). Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2: Śniadanie, dalsze zwiedzanie Berlina: jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów - Brama Brandenburska; parlament niemiecki Reichstag, w miarę możliwości wjazd lub wejście na dach, z którego przez przeszklone ściany kopuły można oglądać salę obrad. Plac Poczdamski z nowoczesną architekturą - Sony Center. Kościół Pamięci pamiątkowa ruina jako symbol antywojenny, ulica Ku-damn. Przejazd do Krausnick, pobyt na Tropikalnej Wyspie (ok. 9 godzin), największej  krytej hali na świecie. To tropikalny park rozrywki i wypoczynku, biały piasek, niebieska laguna, tropikalny las z ponad 500 gatunkami roślin, dżungla, autentyczne domy z 6 tropikalnych regionów świata. Na Tropikalnej Wyspie sezon trwa cały rok. Do dyspozycji gości kompleksy basenów z plażami, ekstremalne zjeżdżalnie, całoroczna strefa zewnętrzna Amazonia, z podgrzewanymi basenami i rwącą rzeką. Ok. 24.00  wyjazd w drogę powrotną.

DZIEŃ 3: powrót na miejsce zbiórki w godzinach rannych. * Cena obejmuje: przejazd  autokarem;  usługę pilota BUT EWA; 2 noclegi w Szczecinie; 2 śniadania; 2 obiadokolacje; usługę przewodnika po Berlinie; ubezpieczenie NNW kraj, KL i NNW za granicą. Na bilety wstępu należy posiadać około 25 euro. Możliwość rozszerzenia programu: Berlin-wjazd na Wieżę Telewizyjną  ok. 15 euro , Muzeum Techniki 4 euro.
Cena: 520 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 63
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1269100
Ilość odsłon: 2058406
Aktualnie osób online: 2