Wycieczka Szkolna 4 dniowa
Trasa: KARPACZ - PRAGA - WROCŁAW
DZIEŃ 1: wieczorem wyjazd do Karpacza

DZIEŃ 2: Rano przyjazd do Karpacza, złożenie bagaży w hotelu (w miarę możliwości zakwaterowanie), spotkanie z przewodnikiem i spacer: Świątynia Wang, XIII wieczny kościółek sprowadzony z Norwegii, platforma widokowa z widokami na Karkonosze, Dziki Wodospad na rzece Łomnica, skocznia "Orlinek", przejście wzdłuż rz. Łomnicy do Zapory, następnie do centrum miasta, w kierunku grupy skalnej  zwanej "Krucze Skały" Tam wspinamy się na sam szczyt i podziwiamy panoramę Karkonoszy, wysłuchując legendę o Sowiej Dolinie, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie, całodzienna wycieczka do Pragi z przewodnikiem, m.in., Hradczany - Zamek Królewski, Bazylika św. Jerzego - najstarszy romański zabytek w Czechach,  Mała Strana - barokowe pałace i malownicze ogrody, Most Karola - najsłynniejszy średniowieczny most w Europie, Rynek Starego Miasta z zabytkowym Zegarem Orlojem, Pomnik Jana Husa, Nowe Miasto - Plac Wacława, powrót do Karpacza, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4: Śniadanie, przejazd do Wrocławia, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska: Ostrów Tumski - kolebka miasta, średniowieczny ośrodek administracji. Uniwersytet Wrocławski, Rynek z Ratuszem i  okolice Starego Miasta, wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w  godzinach nocnych.

* Cena obejmuje: przejazd  autokarem  na całej trasie, usługa pilota BUT EWA, 2 noclegi w Karpaczu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, usługi przewodników: Karpacz, Praga, Wrocław, ubezpieczenie NNW  i KL i NN . Bilety wstępu dodatkowo płatne - 5 zł. Możliwość zmiany programu przy uwzględnieniu różnicy cen: Skalnego Miasto, po Kotlinie Jeleniogórskiej, wyprawa na Śnieżkę.  Proponujemy za dodatkową opłatą: wjazd i zjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę 18 zł/1 str/ 22 zł/2 str.; Wizytę w Parku Wodnym Tropicana w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu  od 15 zł, Kowary-Park Mianiatur 18 zł, Kowary-Sztolnie 16 zł, Huta Szkła Piechowice  10 zł, obiad w drodze powrotnej  od 20 zł.
Cena: 495 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 63
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1267997
Ilość odsłon: 2056852
Aktualnie osób online: 3