Wycieczka Szkolna 5 dniowa
Trasa: BUDAPESZT nad pięknym modrym Dunajem
DZIEŃ 1: Ok. południa wyjazd do Krakowa, spacer po mieście: od Barbakanu, przez Bramę Floriańską do Starego Rynku, Bazylika Mariacka ze słynnym obrazem Wita Stwosza, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2: Po śniadaniu przejazd do  Budapesztu i zwiedzanie Miasta: Plac Bohaterów- jeden z największych i najpiękniejszych placów w Budapeszcie. W jego centrum stoi słynny Pomnik Bohaterów, Grób Nieznanego Żołnierza,Vajdahunyad Var – kompleks kopii budynków historycznych, Park Miejski, Szechenyi Gyógyfurdo, Bazylika św. Stefana- w bazylice jest przechowywana najważniejsza węgierska relikwia,zmumifikowana dłoń świętego, Wzgórze Gellerta-  skąd roztacza się przepiękna panorama miasta, przejazd do hotelu na  obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie, dalsze zwiedzanie miasta: Budafok słynące z licznych podziemi i korytarzy winnych. Wzgórze Zamkowe- najstarsza część miasta  wpisana na listę UNESCO: Plac Świętej Trójcy wraz z kościołem NMP popularnie zwanym Kościołem Macieja, Parlament- ulica Vaci- najbardziej znany „deptak” Budapesztu,powrót do hotelu na obiadokolację, dla chętnych rejs statkiem po Dunaju/10 euro/os.

DZIEŃ 4: Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną. Zwiedzanie: Zakole Dunaju, Szetendre - spacer po Starówce, pasaż wzdłuż brzegu Dunaju, przejazd do Visegrad, Esztergom, wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

DZIEŃ 5: przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach rannych

* Cena obejmuje: przejazd autokarem; usługę pilota BUT EWA; usługę przewodnika w Budapeszcie; 1 nocleg w Krakowie, 2 w Budapeszcie, hotele **/***, 3 śniadania, 3 obiadokolacje; ubezpieczenie KL i NNW za granicą. Na bilety wstępu  należy posiadać około 50 zł.
Cena: 980 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 63
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1269119
Ilość odsłon: 2058425
Aktualnie osób online: 2