Wycieczka Szkolna 5 dniowa
Trasa: BUDAPESZT nad pięknym modrym Dunajem
DZIEŃ 1:
w południe  wyjazd do Budapesztu.
DZIEŃ 2:
Rano przyjazd  do Budapesztu i zwiedzanie Miasta: Katedra św. Stefana, Plac Millenium, Wzgórze Gellerta skąd roztacza się przepiękna panorama miasta, Dzielnica Rządowa z Parlamentem, Zamek Vajdahunyad  kompleks budowli-kopii naśladujących znane budowle z terytorium Węgier, przejazd do hotelu, obiadokolacja nocleg.
DZIEŃ 3:
Śniadanie, dalsze zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe najbardziej reprezentacyjne miejsce w Budapeszcie - najstarsza część miasta, Zamek Królewski, Baszta Rybacka, Kościół św. Macieja - miejsce  koronacji i ślubów królewskich, Plac Trójcy Świętej, Brama Wiedeńska. Powrót do hotelu na obiadokolację,nocleg.
 Wieczorem możliwość rejsu statkiem - Budapeszt nocą (+ 10 euro\os.).
DZIEŃ 4:
Śniadanie, przejazd do Szetendre, malowniczej miejscowości , spacer po Starówce- wąskie i kręte uliczki, piękne kościółki, małe i nastrojowe kafejki oraz pasaż wzdłuż brzegu Dunaju, przejazd do Visegradu  ruiny dawnej twierdzy średniowiecznej skąd roztacza się widok na Dunaj i słynny przełom Dunaju, wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
DZIEŃ 5:
Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach późnopopołudniowych.

Cena obejmuje: przejazd komfortowym  autokarem  na całej trasie; usługa pilota BUT EWA; 2 noclegi; 2 śniadania; 2 obiadokolacje;
usługa przewodnika lokalnego; ubezpieczenie NNW  kraj, KL i  NNW  za granicą. Na bilety wstępu należy posiadać ok. 3000 HUF tj. 50 zł. Możliwość za dodatkową opłatą: dodatkowe noclegi w drodze do i z Budapesztu.
Cena: 730 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 44
INFORMACJE
Lato 2018
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 984136
Ilość odsłon: 1694489
Aktualnie osób online: 3