Wycieczka Szkolna 5 dniowa
Trasa: TROPEM DUCHA KARKONOSZA
Karpacz, Szklarska Poręba, Śnieżka, Skalne Miasto                                                                                 
DZIEŃ 1:
Zbiórka i wyjazd w godzinach wieczornych do Karpacza.                              
DZIEŃ 2:
Rano przyjazd do Karpacza, złożenie bagaży w hotelu (w miarę możliwości zakwaterowanie), spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę po Kotlinie Jeleniogórskiej, w programie: Zamek Chojnik, Zbójecka Grota, Wodospad Szklarski, Wodospad Kamieńczyk, Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologiczne - multimedialno-interaktywana wystawa prezentująca różnorodność i bogactwo przyrodnicze Karkonoszy, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 3:
Śniadanie, wycieczka do Ardspach w Czechach - Skalnego Miasta, ścieżka wśród skalnych olbrzymów, z których każdy ma swoją nazwę na przykład. Wieża Eliski, Ząb Karkonosza czy Fotel Babuni, krótka wycieczka łodzią po jeziorku,powrót do Karpacza, nocleg.
DZIEŃ 4:
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi,  piesza wyprawa na Śnieżkę.  Powrót do Karpacza, obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną.
DZIEŃ 5: Powrót i zakończenie wycieczki w godzinach rannych

Cena obejmuje: przejazd autokarem; 2 noclegi; 2 śniadania; 2 obiadokolacje; usługi przewodników; opiekę pilota BUT EWA, bilety wstępu, ubezpieczenie. Na bilety wstępu należy posiadać ok. 33 zł. Zamiennie lub dodatkowo: wycieczka do Pragi, wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę, Park Wodny   Tropicana w Hotelu Gołębiewski.
Cena: 480 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 63
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1268002
Ilość odsłon: 2056857
Aktualnie osób online: 2