Wycieczka Szkolna 3 dniowa
Trasa: KRAKOWSKI EXPRESS
DZIEŃ1: Wieczorem wyjazd sprzed szkoły; Częstochowa: zwiedzanie klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze w tym m.in.: Bazylika z kaplicą i Cudownym Obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej, przejazd do Krakowa, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2: Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta. Wzgórze Wawelskie: Katedra św. Stanisława i Wacława z Grobami Królewskimi, Dzwon Zygmunta, renesansowy dziedziniec Zamku Królewskiego, Stare Miasto: spacer ulicami Kanoniczną i Grodzką-wejście do Pawilonu Wyspiański 2000 i do Bazyliki oo. Franciszkanów-malowidła i witraże Wyspiańskiego, pałac Biskupi, dzielnica uniwersytecka, Rynek Główny -wejście na Wieżę Ratuszową, Mały Rynek, ulica Floriańska, Barbakan, Brama Floriańska, Teatr Słowackiego, Szlak Turystyczny po podziemiach Rynku Głównego, powrót do hotelu, obiadokolacja,  nocleg

DZIEŃ 3: Śniadanie, dalsze zwiedzanie z przewodnikiem Krakowa: Podgórze, Kazimierz - Dzielnica Żydowska, wejście na Kopiec Kraka, Plac Bohaterów Getta, fragment muru getta, Rynek Podgórski, kładka Bernatka, Plac Wolnica, Skałka: Kościół i klasztor Paulinów oraz Krypta Zasłużonych, Plac Nowy, podwórko Schindlera, ulica Kupa, synagoga Kupa, ulica Szeroka (wejście do synagogi i na cmentarz Remuh), po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych. * Cena obejmuje: przejazd autokarem na całej trasie; usługa pilota BUT EWA; 2 noclegi; 2 śniadania; 2 obiadokolacje, usługi przewodnika w Krakowie- 2 tury; ubezpieczenie NNW  kraj.Cena nie obejmuje biletów wstępu - ok. 32  zł. Zamiennie proponujemy: zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce lub Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu  z uwzględnieniem różnicy cen, możliwość za dodatkową opłatą wizyta w Parku Wodnym w Krakowie.

 
Cena: 460 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 63
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1269156
Ilość odsłon: 2058462
Aktualnie osób online: 1