Wycieczka Szkolna 4 dniowa
Trasa: UROKLIWE BESKIDY I GÓRNY ŚLĄSK
DZIEŃ 1: Wyjazd sprzed szkoły w godzinach wieczornych

DZIEŃ 2: Przyjazd do Ustronia, zwiedzanie z przewodnikiem miasta: wjazd koleją linową na Czantorię - szczyt Beskidu Śląskiego, wieża widokowa - panoramiczne  widoki  do 3 państw: Polski, Czech oraz Słowacji, Leśny Park Niespodzianek - to  niekonwencjonalny ogród zoologiczny, który pozwala na obcowanie z naturą, dziką przyrodą, rozrywką i edukacją w naturalnych warunkach starodrzewia bukowego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem Żywca: Muzeum Miejskie - Stary Zamek, Nowy Zamek (Pałac Habsburgów), Kościół Katedralny z I połowy XV wieku, Pętla Beskidzka: Koniaków - Muzeum Koronek, wystawa koronek w domu Marii Gwarkowej, Istebna - Chata Jana Kawuloka, gawędziarza i twórcy instrumentów ludowych - ekspozycja regionalna mieszcząca się w chacie góralskiej, Wisła - Muzeum Beskidzkie, muzeum narciarstwa, Figura Adama Małysza z białej czekolady, czas wolny, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 4: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Zabrza. Zwiedzanie z przewodnikiem zabytkowej kopalni węgla kamiennego Guido,  poziom 320 m  najgłębszy poziom kopalni, podczas wędrówki dowiesz się co to jest przodek, jak wygląda chodnik poznasz co to jest spąg, strop i ociosy. Dowiesz się do czego w kopalni służą sejsmometry i sejsmografy(czas zwiedzania ok. 2 godz.). Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych.

* Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota BUT EWA, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, usługi przewodnickie: Ustroń, Pętla Beskidzka, Żywiec, Wisła - Muzeum Beskidzkie, ubezpieczenie NNW kraj.   Na bilety wstępu należy posiadać około 88 zł.
Cena: 460 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 63
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1268004
Ilość odsłon: 2056859
Aktualnie osób online: 1