Wycieczka Szkolna 4 dniowa
Trasa: ZACHODNIE WYBRZEŻE
Szczecin – Międzyzdroje – Wyspa Wolin - Stralsund

DZIEŃ 1: Rano wyjazd na wycieczkę. Zwiedzanie Centrum Słowian i Wikingów w Recławiu -  rekonstrukcje zabudowań z okresu średniowiecza. Wejście na Wzgórze Zielonka - punkt widokowy na deltę wsteczną Świny, spacer nad Jezioro Turkusowe - kredowe wyrobisko. Nabrzeże, pomnik Świętowida, wzgórze Wisielców, Kawcza Góra, zejście po klifie schodami (272 schody) na plażę i przejście plażą do Alei Gwiazd i do molo. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2: Śniadanie w formie bufetu, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę:  Fort Gerharda – zwiedzanie fortu z przewodnikiem: szkolenie, rewizja a na koniec nominacja na stopień wojskowy i wystrzał armatni. Wejście na latarnię. Przejazd do Świnoujścia, przeprawa promowa na wyspę Uznam, spacer po Świnoujściu – m.in. Promenada, Park Zdrojowy, Falochron, Stawa „Młyny”. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie, wycieczka do Niemiec: spacer po Starówce, zwiedzanie Oceanarium w Stralsundzie - jednego z największych w Europie. To podwodna podróż przez akwaria mórz zimnych. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd do Szczecina, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta: Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich (z zewnątrz), Baszta Siedmiu Płaszczy, panorama miasta z wieży katedry, ratusz, Rynek Sienny. Ciekawe budynki filharmonii oraz Muzeum Narodowego. Podziemna Trasa Turystyczna - zwiedzanie z efektami dźwiękowymi nalotu bombowego. Wyjazd w drogę powrotną,

* Cena obejmuje: przejazd  autokarem, usługa pilota BUT EWA, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, usługi przewodników lokalnych, ubezpieczenie KL i NNW za granicą. Na bilety wstępu  należy posiadać ok. 40 zł.
Cena: 600 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 63
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1269106
Ilość odsłon: 2058412
Aktualnie osób online: 3