KOMUNIKAT

Szanowni Klienci

W związku z ogłoszeniem przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego, wstrzymania międzynarodowego ruchu lotniczego i konieczności ograniczenia kontaktów w naszym społeczeństwie Biuro Usług Turystycznych EWA w Starogardzie Gdańskim – w ślad za całą branżą turystyczną w Polsce zawiesiło wszystkie wycieczki organizowane do 31 marca 2020.

Biuro EWA będzie w tym czasie nieczynne, a kontakt z nami zachowany drogą telefoniczną i mailową. Oto podstawowe telefony i maile:
1. Krystyna tel. 665 111 409
mail: krystyna@biletywakacje.pl
2. Agnieszka tel. 696 453 369
mail: agnieszka@biletywakacje.pl
3. Marta tel. 782 610 335
mail: marta@biletywakacje.pl

31 marca przedstawimy Państwu kolejne informacje, które będą adekwatne do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie.

Wycieczka Szkolna 5 dniowa
Trasa: WIEDEŃ
DZIEŃ 1: wieczorem  wyjazd do Wiednia.

DZIEŃ 2: Ok. południa przyjazd do Wiednia. Spotkanie z przewodnikiem i  przejazd autokarem „Ringiem”: Opera, Parlament, Ratusz, Kościół Wotywy, Teatr, Muzeum Sztuki Naturalnej. Spacer przez Park  ze złotym pomnikiem Straussa, Plac Karola. Hofburg - dawna zimowa rezydencja cesarska. Spacer pięknymi ulicami Kohlmarkt i Graben do gotyckiej Katedry Św. Szczepana i Domu Mozarta. Belvedere ogrody kompleksu pałacowego  opadające  kaskadami  w kierunku starówki. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie, dalsze zwiedzanie Wiednia: Schonbrunn - zwiedzanie komnat cesarskich i powozowni; Kahlenberg wzgórze pod Wiedniem. Z tego miejsca Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą pod Wiedniem; Grinzing dawna wioska winiarzy; obiadokolacja i nocleg

DZIEŃ 4: Śniadanie  przejazd do centrum i zwiedzanie: Trójkąt Bermudzki, dawne getto żydowskie, największa dzielnica Wiednia  Donaustadt. Spacer nad Dunajem, gdzie znajdują się urokliwe restauracje i plaże miejskie. Kompleks budynków ONZ oraz kościół Donaucity Kirche. Wyjazd w drogę powrotną.

DZIEŃ 5:  Powrót i zakończenie wycieczki  w godzinach południowych.

* Cena obejmuje: przejazd komfortowym  autokarem  na całej trasie; usługa pilota BUT EWA; 2 noclegi we Wiedniu; 2 śniadania; 2 obiadokolacje; usługa przewodnika we Wiedniu; ubezpieczenie NNW kraj, KL i  NNW  za granicą. Cena nie obejmuje biletów wstępu - ok. 10 euro. Istnieje możliwość noclegów w drodze do i z Wiednia.
Cena: 830 zł/os.
Aktualnie wycieczek w bazie: 63
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1293388
Ilość odsłon: 2085365
Aktualnie osób online: 4