KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że od jutra (22.05) otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
Oblęgorek, Kielce, Chęciny, Nowa Słupia, Św. Krzyż, Łysa Góra, Łysica, Św. Katarzyna, Ujazd, Opatów, Krzemionki Opatowskie.

Dzień 1. zbiórka i wyjazd na wycieczkę. Przyjazd do  Oblęgorka i zwiedzanie Muzeum H. Sienkiewicza, które mieści się w pięknie zachowanym pałacyku – zwiedzanie  oryginalnych wnętrz: gabinet, salon, jadalnia, palarnia, sypialnia. Przejazd do Zagnańska -  postój przy Dębie Bartku – 670 letni pomnik przyrody. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2. Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Kielc: Wzgórze Zamkowe z Katedrą i Pałacem Biskupów Krakowskich, Park Miejski, Rynek, Aleja Sław, Muzeum Zabawek – największe i najstarsze tego typu muzeum w Polsce; przejazd do południowej części Kielc i zwiedzanie Rezerwatu Geologicznego Kadzielnia – dawne kamieniołomy, amfiteatr, Pomnik Bojowników. Przejazd do miejscowości Chęciny i zwiedzanie: górujące nad miastem monumentalne ruiny zamku królewskiego z przełomu XIII i XIV, kościół św. Bartłomieja – stojący na pochyłości zamkowego wzgórza, dawny zespół klasztorny franciszkanów, Niemczówka - najstarsza zachowana w mieście kamienica mieszczańska z 1570 r. oraz 15 min film o Chęcinach. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę Pętlą Świętokrzyską: Nowa Słupia: przy bramie wejściowej do Świętokrzyskiego Parku Narodowego znajduje się figura kamiennego pielgrzyma – legendarnego Emeryka; Święty Krzyż (595 m n.p.m.): na szczycie góry zwanej też Łysą Górą lub Łyścem znajduje się opactwo pobenedyktyńskie z relikwiami Drzewa Krzyża Świętego; Łysica (612 m n.p.m.): najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich; na szczycie znajduje się charakterystyczne dla Gór Świętokrzyskich rumowisko skalne – gołoborze; Święta Katarzyna: przy szlaku na Łysicę znajduje się kapliczka św. Franciszka ze źródełkiem, które przez cały rok utrzymuje stałą temperaturę. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4. Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę: Zamek Krzyżtopór w Ujeździe - pełna magii i tajemniczości ruina zagubiona wśród pól i wzgórz. Opatów: zwiedzanie  z przewodnikiem i zwiedzanie:  kolegiata św. Marcina, Brama Warszawska, pozostałości murów obronnych,  kościół i klasztor Bernardynów; Krzemionki Opatowskie – kopalnia krzemienia - Podziemna Trasa Turystyczna. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5. Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.
Cena:
CENA: 880 zł

Cena obejmuje: przejazd  autokarem  na całej trasie, usługa pilota BUT EWA, 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, usługę przewodnika lokalnego, ubezpieczenie NNW.

Na bilety wstępu  należy posiadać ok. 65 zł.
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1337947
Ilość odsłon: 2134590
Aktualnie osób online: 5