KOMUNIKAT

Tymczasowe godziny otwarcia biura:
poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
Poza godzinami pracy telefon kontaktowy: Marta 782 610 335

 

Z Nowym Rokiem mamy dla Was gorące promocje i rabaciki
Do 15.02.2021 można zarezerwować z super rabatem kolonie krajowe i zagraniczne -200 zł !!!
Rezerwację wyjazdu możecie dokonać płacąc tylko 1zł
Nowe programy, nowe kierunki, nowe atrakcje. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie

 

Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Bon Turystyczny
Polski Fundusz Rozwoju

WAKACJE 2021 rozpoczęte !!

Turystyka powoli wraca do "normalności". Wszyscy na to czekaliśmy! Loty na terenie Europy zostały wznowione, bez restrykcji typu kwarantanna czy testy Covid. Hotele są przygotowane na przyjęcie gości: baseny, aquaparki działają, plaże otwarte, restauracje czekają!
                      - A co najważniejsze - gwarancja pogody i często taniej niż w Polsce ;-)
                      - Szczególnie polecamy z wylotami z Gdańska i w super cenach:
                      - Malta, Cypr, Bułgaria, Grecja (Rodos, Ateny, Zakinthos, Korfu, Kos, Kreta), Hiszpania
Z A P R A S Z A M Y do rezerwacji !
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
Oblęgorek, Kielce, Chęciny, Nowa Słupia, Św. Krzyż, Łysa Góra, Łysica, Św. Katarzyna, Ujazd, Opatów, Krzemionki Opatowskie.

Dzień 1. zbiórka i wyjazd na wycieczkę. Przyjazd do  Oblęgorka i zwiedzanie Muzeum H. Sienkiewicza, które mieści się w pięknie zachowanym pałacyku – zwiedzanie  oryginalnych wnętrz: gabinet, salon, jadalnia, palarnia, sypialnia. Przejazd do Zagnańska -  postój przy Dębie Bartku – 670 letni pomnik przyrody. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2. Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Kielc: Wzgórze Zamkowe z Katedrą i Pałacem Biskupów Krakowskich, Park Miejski, Rynek, Aleja Sław, Muzeum Zabawek – największe i najstarsze tego typu muzeum w Polsce; przejazd do południowej części Kielc i zwiedzanie Rezerwatu Geologicznego Kadzielnia – dawne kamieniołomy, amfiteatr, Pomnik Bojowników. Przejazd do miejscowości Chęciny i zwiedzanie: górujące nad miastem monumentalne ruiny zamku królewskiego z przełomu XIII i XIV, kościół św. Bartłomieja – stojący na pochyłości zamkowego wzgórza, dawny zespół klasztorny franciszkanów, Niemczówka - najstarsza zachowana w mieście kamienica mieszczańska z 1570 r. oraz 15 min film o Chęcinach. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę Pętlą Świętokrzyską: Nowa Słupia: przy bramie wejściowej do Świętokrzyskiego Parku Narodowego znajduje się figura kamiennego pielgrzyma – legendarnego Emeryka; Święty Krzyż (595 m n.p.m.): na szczycie góry zwanej też Łysą Górą lub Łyścem znajduje się opactwo pobenedyktyńskie z relikwiami Drzewa Krzyża Świętego; Łysica (612 m n.p.m.): najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich; na szczycie znajduje się charakterystyczne dla Gór Świętokrzyskich rumowisko skalne – gołoborze; Święta Katarzyna: przy szlaku na Łysicę znajduje się kapliczka św. Franciszka ze źródełkiem, które przez cały rok utrzymuje stałą temperaturę. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4. Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę: Zamek Krzyżtopór w Ujeździe - pełna magii i tajemniczości ruina zagubiona wśród pól i wzgórz. Opatów: zwiedzanie  z przewodnikiem i zwiedzanie:  kolegiata św. Marcina, Brama Warszawska, pozostałości murów obronnych,  kościół i klasztor Bernardynów; Krzemionki Opatowskie – kopalnia krzemienia - Podziemna Trasa Turystyczna. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5. Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.
Cena:
CENA: 880 zł

Cena obejmuje: przejazd  autokarem  na całej trasie, usługa pilota BUT EWA, 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, usługę przewodnika lokalnego, ubezpieczenie NNW.

Na bilety wstępu  należy posiadać ok. 65 zł.
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2021
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1635147
Ilość odsłon: 2472221
Aktualnie osób online: 1