Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: BIESZCZADY-LWÓW
Kazimierz Dolny – Sandomierz – Przemyśl – Solina – Sanok – Łańcut – Lwów

I DZIEŃ 20.08.2018 Wcześnie rano zbiórka i wyjazd  do Kazimierza Dolnego.   Ok. 2 godzinny pobyt w mieście: zabytkowe kamienice braci Przybyłów, rynek, spichlerze, góra Trzech Krzyży, wzgórze zamkowe (ruiny zamku z XIV w, baszta), kościół i klasztor OO Reformatów, czas wolny. Przejazd do Sandomierza, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta położonego na siedmiu wzgórzach, ostatnio popularnego za sprawą filmu „Ojciec Mateusz” – rynek z renesansowym ratuszem, Brama Opatowska, Bazylika, Dom Długosza, Zamek. Przejazd do Przemyśla, zakwaterowanie w hotelu”Gloria”, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ 21.08.2018 Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Przemyśla - jednego z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast, usytuowanego u podnóża Karpat na skrzyżowaniu tras w Bieszczady, do Lwowa i na dawne

Kresy. Zwiedzanie – Zamek z zewnątrz, Katedra Łacińska, Wieża Zegarowa, Katedra grekokatolicka, Rynek. Przejazd do Łańcuta - zwiedzanie Zamku, jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim.  Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

III DZIEŃ 22.08.2018  Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę: Solina - spacer po największej zaporze wodnej w Polsce; Górzanka – cerkiew prawosławna z unikatowym płaskorzeźbionym ikonostasem; Komańcza - klasztor SS. Nazaretanek - miejsce internowania Prymasa Polski, kard. Stefana Wyszyńskiego, cerkiew Greckokatolicka; Zagórz - ruiny klasztoru Karmelitów Bosych. Sanok - zwiedzanie miasta: spacer pięknymi uliczkami, słynna ławeczka z  Dobrym Wojakiem Szwejkiem, rynek, gotycki Zamek Kazimierzowski – z zewnątrz. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

IV DZIEŃ 23.08.2018  Wczesne śniadanie, wykwaterowanie, przejazd w kierunku przejścia granicznego, przekroczenie granicy. Przejazd do Lwowa. Spotkanie z przewodnikiem. Spacer po Starym Mieście, zwiedzanie kościoła dominikanów, Apteki-Muzeum, obejrzenie kamieniczek w Rynku i budynku Ratusza, zwiedzanie kamienicy Królewskiej, kaplicy Boimów, katedry łacińskiej, hotelu George i pomnika Adama Mickiewicza. Spacer zabytkowymi uliczkami Lwowa m.in. dzielnica ormiańska - zwiedzanie zespołu katedry ormiańskiej. Wejście do budynku Opery Lwowskiej, dla chętnych możliwość uczestniczenia w spektaklu (według repertuaru) - za dopłatą ok. 40 zł. Obiadokolacja i nocleg  w hotelu „Mirage”Sudowa Wisznia ,35 km od Lwowa.

V DZIEŃ 24.08.2018 Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd panoramiczny po Lwowie: ul. Gródecka, więzienie "Brygidki" (dawny klasztor), kościół św. Anny, Uniwersytet Jana Kazimierza (d. Sejm Galicyjski), katedra greckokatolicka św. Jura (zwiedzanie), kościół św. Elżbiety, budynek dworca kolejowego, gmach Politechniki Lwowskiej, kościół św. Marii Magdaleny, pałac Sapiehów, budynek Ossolineum i inne. Przejazd na Łyczaków - zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Cmentarza Obrońców Lwowa (Orląt Lwowskich). Przejazd na Wysoki Zamek - obejrzenie panoramy miasta z Kopca Unii Lubelskiej, impreza integracyjna w Wiosce Kozackiej znajdującej się przy hotelu.  Wioska zaprasza wszystkich do zabawy przy zespole regionalnym z degustacją potraw kozackich, przygotowanych zgodnie ze starą recepturą, obiadokolacja i nocleg.

VI DZIEŃ 25.08.2018 Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.
Cena:
Cena: 1020 zł

Cena obejmuje: przejazd autokarem na całej trasie plus opłaty drogowe; opiekę pilota; 5noclegów w hotelu 3***( 3 w Przemyślu , 2 w ok. Lwowa); 5śniadania, 4 obiadokolacje ,1 imprezę regionalną, ; usługi przewodników lokalnych; ubezpieczenie KL i NNW. 

Bilety wstępu płatne dodatkowo: Zamek w Łańcucie- norm.29/21 ulg., Cmentarze – ok. 10 zł
Aktualnie wycieczek w bazie: 22
INFORMACJE
Lato 2019
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1093021
Ilość odsłon: 1842638
Aktualnie osób online: 3