KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że od jutra (22.05) otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: PIENINY PEŁNE TAJEMNIC + SŁOWACJA
Kraków-Szczawnica-Palenica-Jaworki-HomoleNiedzica-Stara Lubovna-Preszov

Dzień 1. wyjazd w godzinach  wczesno rannych, przejazd do Krakowa, spacer po Królewskim Mieście: Barbakan, Brama Floriańska, ulica Floriańska do Starego Rynku, Bazylika Mariacka, przejazd  do Szczawnicy, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2. śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Szczawnicy- Królowa Polskich Wód jedno z najpiękniejszych i najstarszych uzdrowisk w Polsce, wjazd kolejką krzesełkową na Palenicę, gdzie rozpościera się widok na wspaniałą panoramę Tatr, Pienin, Beskidu Sądeckiego i całej Szczawnicy,  zjazd z wyciągiem z Palenicy, Jaworki – dawna murowana cerkiew greckokatolicka, wnętrze skrywa cenny zabytekkompletny ikonostas z końca XVIII wieku, Wąwóz Homole - rezerwat przyrody, skalne pionowe ściany z białego i czerwonego kamienia robią niesamowite wrażenie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. śniadanie, spotkanie z przewodnikiem  Niedzica – Zamek, pięknie położony nad Dunajem oraz XVIII wieczny Spichlerz, spływ tratwami ze Sromowców do Szczawnicy – najpiękniejszy odcinek Dunajca, spacer wzdłuż Grajcarka promenadą do centrum Uzdrowiska , powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4. śniadanie, wyjazd na wycieczkę na Słowację, Stara Lubovna – Zamek Lubowiański, zwiedzanie majestatycznej twierdzy renesansowej, skansen budownictwa pod wzgórzem zamkowym, gotycki kościół, średniowieczny rynek, przejazd do Preszowa, zwiedzanie Muzeum Wina (degustacja), kościół św. Mikołaja, katedra greckokatolicka,  powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

Dzień 5. śniadanie, wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.
Cena:
Cena: 860 zł

Na bilety wstępu należy posiadać około 88 zł i 9 euro

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota BUT EWA, 4 noclegi, 4 śniadania,  4 obiadokolacje, usługi przewodników: Kraków, Szczawnica, Stara Lubovna,  ubezpieczenie NNW kraj i KL i NNW za granicą.
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1337905
Ilość odsłon: 2134548
Aktualnie osób online: 1