KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że od jutra (22.05) otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: KRAKÓW I OKOLICE
Dzień 1. wcześnie rano zbiórka i przejazd do Oświęcimia, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Państwowego Muzeum Auschitz-Birkenau , zachowane i autentyczne Miejsce Pamięci to dwie części byłego obozu koncentracyjnego: Auschwitz i Auschwitz II Birkenau, wizyta z przewodnikiem pozwoli lepiej zrozumieć to unikatowe miejsce, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2. śniadanie,  spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie: Wzgórze Wawelskie: Katedra św. Stanisława i Wacława z Grobami Królewskimi, Dzwon Zygmunta, renesansowy dziedziniec Zamku Królewskiego, Smocza Jama - wielka jaskinia w zachodnim zboczu, w której niegdyś mieszkał smok, Kazimierz - Dzielnica Żydowska - Synagoga Stara-najstarsza bożnica w Polsce, ul. Szeroka: Synagoga i Stary Cmentarz Żydowski Remuh, Synagoga Tempel, Synagoga Izaaka, Plac Nowy, ul. Józefa, przejazd do hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

Dzień 3. śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Krakowa: spacer od Barbakanu, przez Bramę Floriańską do Starego Rynku, Bazylika Mariacka - największy i najważniejszy po Katedrze Wawelskiej kościół Krakowa, ze słynnym obrazem Wita Stwosza, Szlak Turystyczny po podziemiach Rynku Głównego - to rezerwat z nienaruszonymi w wielu miejscach reliktami konstrukcji, to kamienne drogi z koleinami wyżłobionymi przez koła wozów transportujących towary w czasach króla Władysława Łokietka;  to najstarsze murowane budowle handlowe Krakowa; ozdoby, monety i różnorakie przedmioty zagubione lub celowo pozostawione przez odwiedzających to miejsce w dawnych czasach, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4. śniadanie, przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego: zwiedzanie ruin zamku w Ojcowie należącego do systemu Orlich Gniazd, Dolina Prądnika do Bramy Krakowskiej i Źródełka Miłości; zwiedzanie Groty Łokietka, przejazd na Zamek Pieskowa Skała oraz pod najsłynniejszą skałę w Polsce – Maczugę Herkulesa., powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5. śniadanie, wyjazd do Wieliczki i zwiedzanie z przewodnikiem  Zabytkowej Kopalni Soli -stanowi jedyny obiekt górniczy na świecie, czynny bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej. Jej oryginalne wyrobiska. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.
Cena:
Cena: 890 zł

Cena obejmuje: przejazd  autokarem  na całej trasie, opłaty drogowe (autostrady) i parkingi, usługa pilota BUT EWA, 4 noclegi w Krakowie, 4 śniadania, 4  obiadokolacje, usługi przewodnickie: Oświęcim, Kraków- 2 tury, Ojcowski Park Narodowy, Wieliczka,   ubezpieczenie NNW kraj. Na bilety wstępu należy posiadać ok. 110 zł
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1337928
Ilość odsłon: 2134571
Aktualnie osób online: 1