KOMUNIKAT

Tymczasowe godziny otwarcia biura:
poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
Poza godzinami pracy telefon kontaktowy: Marta 782 610 335

 

Z Nowym Rokiem mamy dla Was gorące promocje i rabaciki
Do 15.02.2021 można zarezerwować z super rabatem kolonie krajowe i zagraniczne -200 zł !!!
Rezerwację wyjazdu możecie dokonać płacąc tylko 1zł
Nowe programy, nowe kierunki, nowe atrakcje. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie

 

Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Bon Turystyczny
Polski Fundusz Rozwoju

WAKACJE 2021 rozpoczęte !!

Turystyka powoli wraca do "normalności". Wszyscy na to czekaliśmy! Loty na terenie Europy zostały wznowione, bez restrykcji typu kwarantanna czy testy Covid. Hotele są przygotowane na przyjęcie gości: baseny, aquaparki działają, plaże otwarte, restauracje czekają!
                      - A co najważniejsze - gwarancja pogody i często taniej niż w Polsce ;-)
                      - Szczególnie polecamy z wylotami z Gdańska i w super cenach:
                      - Malta, Cypr, Bułgaria, Grecja (Rodos, Ateny, Zakinthos, Korfu, Kos, Kreta), Hiszpania
Z A P R A S Z A M Y do rezerwacji !
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: KRAKÓW I OKOLICE
Dzień 1. wcześnie rano zbiórka i przejazd do Oświęcimia, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Państwowego Muzeum Auschitz-Birkenau , zachowane i autentyczne Miejsce Pamięci to dwie części byłego obozu koncentracyjnego: Auschwitz i Auschwitz II Birkenau, wizyta z przewodnikiem pozwoli lepiej zrozumieć to unikatowe miejsce, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2. śniadanie,  spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie: Wzgórze Wawelskie: Katedra św. Stanisława i Wacława z Grobami Królewskimi, Dzwon Zygmunta, renesansowy dziedziniec Zamku Królewskiego, Smocza Jama - wielka jaskinia w zachodnim zboczu, w której niegdyś mieszkał smok, Kazimierz - Dzielnica Żydowska - Synagoga Stara-najstarsza bożnica w Polsce, ul. Szeroka: Synagoga i Stary Cmentarz Żydowski Remuh, Synagoga Tempel, Synagoga Izaaka, Plac Nowy, ul. Józefa, przejazd do hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

Dzień 3. śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Krakowa: spacer od Barbakanu, przez Bramę Floriańską do Starego Rynku, Bazylika Mariacka - największy i najważniejszy po Katedrze Wawelskiej kościół Krakowa, ze słynnym obrazem Wita Stwosza, Szlak Turystyczny po podziemiach Rynku Głównego - to rezerwat z nienaruszonymi w wielu miejscach reliktami konstrukcji, to kamienne drogi z koleinami wyżłobionymi przez koła wozów transportujących towary w czasach króla Władysława Łokietka;  to najstarsze murowane budowle handlowe Krakowa; ozdoby, monety i różnorakie przedmioty zagubione lub celowo pozostawione przez odwiedzających to miejsce w dawnych czasach, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4. śniadanie, przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego: zwiedzanie ruin zamku w Ojcowie należącego do systemu Orlich Gniazd, Dolina Prądnika do Bramy Krakowskiej i Źródełka Miłości; zwiedzanie Groty Łokietka, przejazd na Zamek Pieskowa Skała oraz pod najsłynniejszą skałę w Polsce – Maczugę Herkulesa., powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5. śniadanie, wyjazd do Wieliczki i zwiedzanie z przewodnikiem  Zabytkowej Kopalni Soli -stanowi jedyny obiekt górniczy na świecie, czynny bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej. Jej oryginalne wyrobiska. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.
Cena:
Cena: 890 zł

Cena obejmuje: przejazd  autokarem  na całej trasie, opłaty drogowe (autostrady) i parkingi, usługa pilota BUT EWA, 4 noclegi w Krakowie, 4 śniadania, 4  obiadokolacje, usługi przewodnickie: Oświęcim, Kraków- 2 tury, Ojcowski Park Narodowy, Wieliczka,   ubezpieczenie NNW kraj. Na bilety wstępu należy posiadać ok. 110 zł
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2021
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1635139
Ilość odsłon: 2472213
Aktualnie osób online: 1