KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że od jutra (22.05) otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: BUDAPESZT
…..nad pięknym modrym Dunajem

DZIEŃ I: Ok. 12.00 wyjazd do Krakowa . Zakwaterowanie w hotelu, spacer po mieście: od Barbakanu, przez Bramę Floriańską do Starego Rynku, Bazylika Mariacka ze słynnym obrazem Wita Stwosza, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ II: Po śniadaniu przejazd do  Budapesztu i zwiedzanie Miasta: Plac Bohaterów- jeden z największych i najpiękniejszych placów w Budapeszcie. W jego centrum stoi słynny Pomnik Bohaterów, będący symbolem państwowości węgierskiej oraz umieszczony tu w latach 20-tych XX wieku Grób Nieznanego Żołnierza, Vajdahunyad Var – kompleks budowli-kopii  budynków historycznych, Park Miejski, Szechenyi Gyógyfurdo, Bazylika św. Stefana- jest jednym z największych kościołów na Węgrzech. Nie bez powodu nosi właśnie to imię- święty Stefan to patron Węgier a w bazylice jest przechowywana najważniejsza węgierska relikwia, zmumifikowana dłoń świętego, Wzgórze Gellerta-skąd roztacza się przepiękna panorama miasta, przejazd do hotelu na  obiadokolację i nocleg. 

DZIEŃ III: Śniadanie, dalsze zwiedzanie miasta:  Budafok słynące z licznych podziemi i korytarzy winnych, najdłuższy ciąg piwnic na świecie. Wzgórze Zamkowe- bez wątpienia najbardziej reprezentacyjne miejsce w Budapeszcie. To tu znajduje się najstarsza część miasta w całości  wpisana na listę UNESCO, centralnym punktem jest Plac Świętej Trójcy wraz z kościołem NMP popularnie zwanym Kościołem Macieja , Parlament- symbol Budapesztu i jednocześnie jeden z największych gmachów parlamentów na świecie, ulica Vaci- najbardziej znany „deptak” Budapesztu, powrót do hotelu na obiadokolację, wieczorem dla chętnych rejs statkiem po Dunaju/10 euro na osobę.

DZIEŃ IV: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w  drogę powrotną, a po drodze zwiedzimy Zakole Dunajudo Szetendre, malownicza miejscowość, spacer po Starówce, piękne kościółki, małe i nastrojowe kafejki oraz pasaż wzdłuż brzegu Dunaju, przejazd do Visegradu – Właśnie  tu w XIV wieku miały miejsce słynne Zjazdy Wyszehradzkie królów Polski, Czech i Węgier, które obecnie kontynuowane są w ramach spotkań Grupy Wyszehradzkiej, Esztergom-kolebka węgierskiego chrześcijaństwa gdzie odbyły się najważniejsze wydarzenia w historii, które ukształtowały naród węgierski , wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

DZIEŃ V: Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach rannych.
Cena: CENA: 990zł 
Cena obejmuje: przejazd komfortowym  autokarem  na całej trasie, usługa pilota BUT EWA,  1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w Krakowie, 2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Budapeszcie hotele **/***, , usługa przewodnika w Budapeszcie, ubezpieczenie, KL i  NNW SIGNAL IDUNA za granicą. Dodatkowo proponujemy rejs statkiem po Dunaju – 10 euro/os (przy rezerwacji całej grupy). Na bilety wstępu  należy posiadać ok. 3000 HUF tj. 50 zł
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1337889
Ilość odsłon: 2134532
Aktualnie osób online: 2