KOMUNIKAT

Tymczasowe godziny otwarcia biura:
poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
Poza godzinami pracy telefon kontaktowy: Marta 782 610 335

 

Z Nowym Rokiem mamy dla Was gorące promocje i rabaciki
Do 15.02.2021 można zarezerwować z super rabatem kolonie krajowe i zagraniczne -200 zł !!!
Rezerwację wyjazdu możecie dokonać płacąc tylko 1zł
Nowe programy, nowe kierunki, nowe atrakcje. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie

 

Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Bon Turystyczny
Polski Fundusz Rozwoju

WAKACJE 2021 rozpoczęte !!

Turystyka powoli wraca do "normalności". Wszyscy na to czekaliśmy! Loty na terenie Europy zostały wznowione, bez restrykcji typu kwarantanna czy testy Covid. Hotele są przygotowane na przyjęcie gości: baseny, aquaparki działają, plaże otwarte, restauracje czekają!
                      - A co najważniejsze - gwarancja pogody i często taniej niż w Polsce ;-)
                      - Szczególnie polecamy z wylotami z Gdańska i w super cenach:
                      - Malta, Cypr, Bułgaria, Grecja (Rodos, Ateny, Zakinthos, Korfu, Kos, Kreta), Hiszpania
Z A P R A S Z A M Y do rezerwacji !
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: BUDAPESZT
…..nad pięknym modrym Dunajem

DZIEŃ I: Ok. 12.00 wyjazd do Krakowa . Zakwaterowanie w hotelu, spacer po mieście: od Barbakanu, przez Bramę Floriańską do Starego Rynku, Bazylika Mariacka ze słynnym obrazem Wita Stwosza, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ II: Po śniadaniu przejazd do  Budapesztu i zwiedzanie Miasta: Plac Bohaterów- jeden z największych i najpiękniejszych placów w Budapeszcie. W jego centrum stoi słynny Pomnik Bohaterów, będący symbolem państwowości węgierskiej oraz umieszczony tu w latach 20-tych XX wieku Grób Nieznanego Żołnierza, Vajdahunyad Var – kompleks budowli-kopii  budynków historycznych, Park Miejski, Szechenyi Gyógyfurdo, Bazylika św. Stefana- jest jednym z największych kościołów na Węgrzech. Nie bez powodu nosi właśnie to imię- święty Stefan to patron Węgier a w bazylice jest przechowywana najważniejsza węgierska relikwia, zmumifikowana dłoń świętego, Wzgórze Gellerta-skąd roztacza się przepiękna panorama miasta, przejazd do hotelu na  obiadokolację i nocleg. 

DZIEŃ III: Śniadanie, dalsze zwiedzanie miasta:  Budafok słynące z licznych podziemi i korytarzy winnych, najdłuższy ciąg piwnic na świecie. Wzgórze Zamkowe- bez wątpienia najbardziej reprezentacyjne miejsce w Budapeszcie. To tu znajduje się najstarsza część miasta w całości  wpisana na listę UNESCO, centralnym punktem jest Plac Świętej Trójcy wraz z kościołem NMP popularnie zwanym Kościołem Macieja , Parlament- symbol Budapesztu i jednocześnie jeden z największych gmachów parlamentów na świecie, ulica Vaci- najbardziej znany „deptak” Budapesztu, powrót do hotelu na obiadokolację, wieczorem dla chętnych rejs statkiem po Dunaju/10 euro na osobę.

DZIEŃ IV: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w  drogę powrotną, a po drodze zwiedzimy Zakole Dunajudo Szetendre, malownicza miejscowość, spacer po Starówce, piękne kościółki, małe i nastrojowe kafejki oraz pasaż wzdłuż brzegu Dunaju, przejazd do Visegradu – Właśnie  tu w XIV wieku miały miejsce słynne Zjazdy Wyszehradzkie królów Polski, Czech i Węgier, które obecnie kontynuowane są w ramach spotkań Grupy Wyszehradzkiej, Esztergom-kolebka węgierskiego chrześcijaństwa gdzie odbyły się najważniejsze wydarzenia w historii, które ukształtowały naród węgierski , wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

DZIEŃ V: Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach rannych.
Cena: CENA: 990zł 
Cena obejmuje: przejazd komfortowym  autokarem  na całej trasie, usługa pilota BUT EWA,  1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w Krakowie, 2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Budapeszcie hotele **/***, , usługa przewodnika w Budapeszcie, ubezpieczenie, KL i  NNW SIGNAL IDUNA za granicą. Dodatkowo proponujemy rejs statkiem po Dunaju – 10 euro/os (przy rezerwacji całej grupy). Na bilety wstępu  należy posiadać ok. 3000 HUF tj. 50 zł
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2021
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1635095
Ilość odsłon: 2472169
Aktualnie osób online: 2