Wycieczki dla Firm
Wycieczka 8 dniowa
Trasa: BAŁKANY ALL INCLUSIVE
 zwiedzanie + wypoczynek 

Terminy od 6 lipca 2017 co czwartek wylot z Gdańska Wyspa Korcula - klimat epoki Marco Polo • Dubrownik • fiordy Południa Europy • Kotor, Perast, Sveti Stefan, Bar, Jezioro Skoderskie - wizytówka Czarnogóry • wypoczynek w Chorwacji 

Dzień 1.  Zbiórka na lotnisku w Gdańsku i wylot do Dubrownika w Chorwacji. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu w Czarnogórze. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2. Śniadanie i wyjazd na wycieczkę: Jezioro Szkoderskie, Stary Bar. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. Śniadanie i wyjazd na wycieczkę: Kotor, Perast i cudowne widoki na Bokę Kotorską, trasa widokowa wzdłuż Boki Kotorskiej do Dubrownika (UNESCO). Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Śniadanie i wyjazd na wycieczkę: Wycieczka: przejazd przez Półwysep Peljesać na wyspę Korcula, Zatoka Stońska Krótka przeprawa promowa na wyspę, zwiedzanie Korculi i Wyspy Babija. Podczas wycieczki zatrzymamy się w jednej z tradycyjnych winiarni.  Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5 – 7. Odpoczynek w hotelu. Czas na plażowanie, kąpiele i relaks nad Adriatykiem. Wyżywienie w formule all inclusive

Dzień 8. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, wylot do Polski.
Cena:
Cena: 2600 zł

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Dubrownika, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem, śniadania, obiadokolacje (4), formuła All inclusive, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż ). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej ( 1,5 EUR/dzień/os.-dotyczy części objazdowej i ew. pobytu w kolejnym tygodniu), innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu ok. 90 EUR (bez opłaty klimat.).
Aktualnie wycieczek w bazie: 22
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1269168
Ilość odsłon: 2058480
Aktualnie osób online: 2