KOMUNIKAT

Z radością oznajmiamy, że od jutra (22.05) otwieramy nasze biuro ponownie!!! Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00.
Wznowiliśmy sprzedaż:
                      - biletów autokarowych
                      - biletów promowych
                      - polis ubezpieczeniowych
NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE !!!
- wczasy krajowe z dojazdem własnym. Zapewniamy ceny identyczne lub niższe jak w hotelu.

ZAPRASZAMY
Wycieczki dla Firm
Wycieczka 6 dniowa
Trasa: PARYŻ
Dzień 1. Wyjazd w godzinach przedpołudniowych. 

Dzień 2. W godzinach porannych przyjazd do Paryża.  Wizytę w stolicy Francji zaczniemy od spaceru po Wyspie. Zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame. Następnie wizyta w dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur wybudowaną jako symbol zgody narodowej; Place du Tertre - opanowany przez malarzy. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 3. Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie centrum Paryża. Dzień rozpoczniemy od wizyty na cmentarzu Pere Lachaise Następnie przejedziemy w okolice Wielkich Bulwarów do Muzeum Perfum Fragonard. Stamtąd udamy się na spacer Polami Elizejskimi, czyli najsłynniejszą aleją świata,  kabaret Lido - do Łuku Triumfalnego (L’Arc de Triomphe). Na koniec dnia wizyta w dzielnicy Montparnasse. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4. Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Wersalu - imponującego kompleksu pałacowego króla Ludwika XIV, gdzie zobaczymy kolekcję dzieł sztuki w komnatach królewskich, Salę Lustrzaną i niepowtarzalne ogrody autorstwa Andre le Notre’a . Następnie powrót do centrum - wizyta w okolicach  Wieży Eiffle’a -  dla chętnych czas wolny na wjazd ( *koszt dodatkowy 17 euro os.). Obiadokolacja. Na koniec dnia rejs statkiem po Sekwanie. Nocleg.

Dzień 5.  Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do centrum Paryża metrem. Zwiedzanie Luwru - jedno z największych muzeów świata. Następnie czas wolny. Na koniec dnia wizyta w Dzielnicy Łacińskiej. Spacer bulwarem Saint Michel w kierunku Ogrodów Luksemburskich i Panteonu ( *dla chętnych wejście 10 euro). Czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień 6. Przyjazd w godzinach wieczornych.
Cena:
Cena od: 1400 zł

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem, 3 noclegi, 3 śniadania i 3 obiadokolacje, ubezpieczenie (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i komunikacji miejskiej ok. 115 EUR.
Aktualnie wycieczek w bazie: 20
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1337876
Ilość odsłon: 2134519
Aktualnie osób online: 2