Wycieczki dla Firm
Wycieczka 5 dniowa
Trasa: BARCELONA
Dzień 1: ¡Hola Barcelona! Odprawa na lotnisku w Gdańsku, przelot do Barcelony – stolicy Katalonii.Transfer do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: Miasto Gaudiego Śniadanie, poznawanie atmosfery miasta rozpoczniemy od Stadionu Camp Nou (ok. 28 euro/os.) lub odwiedzenia Parku Pedrabes – najbardziej majestatycznego parku w mieście. Następnie Wzgórze Montjuic  z kompleksem budowli wykorzystywanych podczas Igrzysk Olimpijskich w 1992 roku, z którego roztacza się przepiękny widok na magiczną Stolicę Katalonii. Spacer do Parku Guell imponującego wspaniałą przyrodą, bajeczną architekturą, ciekawymi rzeźbami, oryginalnymi mozaikami oraz najdłuższą ławką świata. Później przejedziemy do Parku de la Ciutadella, w którym zobaczymy przepiękną i romantyczną fontannę Cascada i najważniejsze miejsce w regionie - Parlament Kataloński. Portu Olimpijskiego ze słynną złotą rybą. Tu proponujemy czas. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Wieczorem proponujemy wspólne wyjście na pokaz magicznych fontann – wspaniała, bajkowa i romantyczna gra wody, świateł i muzyki na Plaza de Espana (39 euro/os.). Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3: Zakręcone bryły  Śniadanie w hotelu. Dalszą część zwiedzania Barcelony zaczniemy od Dzielnicy Gotyckiej. Przejdziemy się malowniczymi wąskimi alejkami, między historycznymi budynkami, które otaczają niezwykłą katedrę św. Eulalii. Wejdziemy także do Kościoła Sagrada Famili, zobaczymy Domy Gaudiego - symbole Barcelony, które są genialne, szalone, dziwaczne i falujące. Czas wolny. Po przerwie w drodze do pomnika Kolumba przespacerujemy się tętniącym życiem słynnym deptakiem La Rambla, gdzie gromadzą się uliczni artyści i sprzedawcy, targ La Boqueria, Pałac Guell. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Wieczorem proponujemy wspólne wyjście na wieczór flamenco – kolację regionalną z winem i pokazami tradycyjnego hiszpańskiego tańca w wykonaniu profesjonalistów (cena ok. 55 euro/os.). Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4: Malowniczy Świat Katalonii Śniadanie, w tym dniu proponujemy czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej: - Montserrat – najświętsze miejsce i duchowa stolica Katalonii z fantastycznym krajobrazem masywu górskiego ukształtowanego przez sterczące niczym zęby piły formacje skalne. Zapraszamy do poznania niezwykłej opowieści związanej z figurką Czarnej Madonny - spełniającej ludzkie marzenia. W czasie wycieczki poznamy całą historię tego miejsca oraz spróbujemy różnych gatunków serów, miodu oraz tradycyjnej benedyktyńskiej nalewki. Cena ok. 45 euro/os. 

Dzień 5: Adios! Śniadanie, wymeldowanie, w zależności od godzin wylotu czas wolny. Transfer na lotnisko, przelot do Polski.
Cena:
CENA OD 2050zł

Cena zawiera: przelot samolotem na trasie Gdańsk – Barcelona T2 – Gdańsk, opłaty i podatki lotniskowe, koszt przewozu bagażu podręcznego (55 x 40 x 23 cm, waga do 10 kg),4 noclegi w hotelu 3*,zakwaterowanie w pokojach 2os.,4 śniadania i 4 obiadokolacje w formie bufetu, opiekę polskojęzycznego pilot, ubezpieczenie KL, NNW, bagażu ,opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:  Orientacyjnego kosztu uczestnictwa w programie ramowym, na który należy przeznaczyć dodatkowo ok. 100 – 120 euro/osoba. Kwota ta obejmuje transfery z/na lotnisko, podatek turystyczny, bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji: Park Guell, Sagrada Familia oraz usługi lokalnych przewodników. Kosztu wycieczek fakultatywnych. Kosztu napoi do obiadokolacji  kosztu usługi przewozu bagażu głównego (rejestrowego) za dodatkową opłatą. (ok. 318 PLN/os. za bagaż do 23 kg)
Aktualnie wycieczek w bazie: 22
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1267966
Ilość odsłon: 2056821
Aktualnie osób online: 2