KOMUNIKAT

Szanowni Klienci

W związku z ogłoszeniem przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego, wstrzymania międzynarodowego ruchu lotniczego i konieczności ograniczenia kontaktów w naszym społeczeństwie Biuro Usług Turystycznych EWA w Starogardzie Gdańskim – w ślad za całą branżą turystyczną w Polsce zawiesiło wszystkie wycieczki organizowane do 31 marca 2020.

Biuro EWA będzie w tym czasie nieczynne, a kontakt z nami zachowany drogą telefoniczną i mailową. Oto podstawowe telefony i maile:
1. Krystyna tel. 665 111 409
mail: krystyna@biletywakacje.pl
2. Agnieszka tel. 696 453 369
mail: agnieszka@biletywakacje.pl
3. Marta tel. 782 610 335
mail: marta@biletywakacje.pl

31 marca przedstawimy Państwu kolejne informacje, które będą adekwatne do aktualnej sytuacji w kraju i na świecie.

Wycieczki dla Firm
Wycieczka 3 dniowa
Trasa: TROPIKALNA WYSPA-BERLIN
Dzień 1. Wcześnie rano wyjazd do Krausnick, pobyt na Tropikalnej Wyspie, największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie, biały piasek, niebieska laguna, tropikalny las z ponad 500 gatunkami roślin, dżungla, autentyczne domy z 6 tropikalnych regionów świata Na Tropikalnej Wyspie sezon trwa cały rok. Pokazy taneczne, szeroka oferta sportowa, dzień zabawy, radości i relaksu. Nocleg w namiotach na Tropikalnej Wyspie.

Dzień 2. Śniadanie,  przejazd do Berlina i zwiedzanie z przewodnikiem: pałac Charlottenburg - barokowa rezydencja królów pruskich z XVII w., Reichstag, Mur Berliński (Checkpoint Charlie), Brama Brandenburska, Pomnik Holokaustu, Uniwersytet Humbolta. Spacer aleją Unter den Linden do Alexanderplatz, wieża telewizyjna. Kościół Mariacki, Czerwony Ratusz – siedziba władz miasta. Przejście na wyspę muzeów, dla chętnych zwiedzanie Muzeum Pergamońskego z najwspanialszymi zbiorami sztuki starożytnej. Wizyta na Placu Poczdamskim z supernowoczesną architekturą stworzoną przez wybitnych architektów, oraz na Gendarmenmarkt,  jednym z najpiękniejszych placów w Europie, na którym znajduje się Niemiecka Katedra, Francuska Katedra i Sala Koncertowa, obiadokolacja w drodze powrotnej.

Dzień 3. Przyjazd na miejsce zbiórki we wczesnych godzinach rannych.
Cena:
CENA: 430 zł

Cena obejmuje: przejazd  autokarem  na całej trasie, usługa pilota/przewodnika BUT EWA, 1 nocleg w namiotach na Tropikalnej Wyspie, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, ubezpieczenie KL i NNW zagranica

Na bilety wstępu należy posiadać 30 euro.
Aktualnie wycieczek w bazie: 22
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1293387
Ilość odsłon: 2085364
Aktualnie osób online: 5