Wycieczki dla Firm
Wycieczka 4 dniowa
Trasa: BERLIN + TROPIKALNA WYSPA
Dzień 1. Wcześnie rano zbiórka  i wyjazd do Berlina, ok. południa spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie: wschodniej części Berlina: spacer z przewodnikiem na trasie: plac Aleksandra z wieżą telewizyjną (wjazd) i czerwonym ratuszem, plac Żandarmerii z kościołami francuskimi i niemieckimi, główna aleja Pod Lipami z licznymi zabytkowymi obiektami (opera, uniwersytet Humboldta, arsenał), Wyspa Muzeów, rejs statkiem po Szprewie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2. Śniadanie, dalsze zwiedzanie Berlina: interesujących obiektów położonych w byłej „przygranicznej” strefie Berlina: na otwartej przestrzeni Bernauer Strasse Muzeum Muru, przejazd w okolice granicy w historycznym centrum Berlina, zwiedzanie Reichstagu, Brama Brandemburska, zwiedzanie - Muzeum Techniki. Zwiedzanie Berlina Zachodniego – przejazd do Dworca ZOO, ruiny Kościoła Pamięci Wilhelma, słynna ulica handlowa Ku – Dam, czas wolny, obiadokolacja, nocleg w Berlinie.

Dzień 3. Śniadanie, przejazd do Krausnick, pobyt na Tropikalnej Wyspie, największej  krytej hali na świecie. Tropikalny park rozrywki i wypoczynku, biały piasek, niebieska laguna, tropikalny las z ponad 500 gatunkami roślin, dżungla, autentyczne domy z 6 tropikalnych regionów świata…na Tropikalnej Wyspie sezon trwa cały rok… pokazy taneczne, szeroka oferta sportowa, dzień zabawy, radości i relaksu... Nowa strefa zewnętrzna już czynna – dwa ogrzewane odkryte baseny, rwąca rzeka, armatki wodne, leżanki z hydromasażem, kaskada brzegowa, dysze do masażu. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną

Dzień 4. Zakończenie wycieczki wcześnie rano.
Cena:
CENA: 620 zł

Cena obejmuje: przejazd  autokarem  na całej trasie, 2 noclegi w Berlinie/okolicy, 2 śniadania, 2 obiadokolacje,  opiekę pilota /przewodnika, ubezpieczenie NNW kraj, KL i NNW za granicą.

Na bilety wstępu należy posiadać ok. 35 euro.
Aktualnie wycieczek w bazie: 22
INFORMACJE
Lato 2020
Specjalne oferty! Mnóstwo zniżek i promocji!
Dzwoń i pytaj: +48 58 562 25 45
Zainteresowanym wyślemy szczegółowe oferty.
 
Ilość wejść: 1268014
Ilość odsłon: 2056869
Aktualnie osób online: 4