Jaka kolorystyka w strojach kąpielowych plus size?

Jaka kolorystyka w strojach kąpielowych plus size?

Jeżeli z uwagi na swoją wagę zawsze musisz wybierać ubrania w rozmiarach plus size, na pewno znasz już pewne podstawowe triki, za sprawą których można wyszczuplać ciało przy pomocy ubrań. Czerń wyszczupla. Biel z kolei pogrubia. Chcąc więc wybrać na szybko jakiś strój kąpielowy plus size, najprawdopodobniej od razu rzucisz się na wieszaki wypełnione ciemniejszymi kostiumami i koniec końców sięgniesz po coś intensywnie czarnego. No i będzie to dobry wybór. Ale nie tylko czerń jest w stanie pięknie wpłynąć na twoją sylwetkę. Nie musisz wcale bać się innych kolorów i unikać barw jaśniejszych czy intensywniejszych. W tym roku masz ochotę zaszaleć? W takim razie to zrób. Niektóre kobiety po prostu źle się czują w czerni i nie powinny się do niej zmuszać tylko po to, by nieco szczuplej wyglądać.

Odważniejsze, mocniejsze i bardziej nasycone kolory też mogą wyglądać na tobie bardzo dobrze. Jeżeli do tej pory zawsze wybierałaś wyłącznie typowo czarne stroje kąpielowe plus size, pozwól sobie przynajmniej wypróbować kostiumy w innych barwach. Pójdź do jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu ze strojami. Sięgnij w nim po kostiumy o barwie ciemniejszej, delikatnie przygaszonej czerwieni albo stonowanej zieleni (może mieć ona np. odcień morski). Wypróbuj też jaśniejsze barwy, nawet te zupełnie pastelowe. Może się okazać, że to właśnie strój kąpielowy plus size w kolorze delikatnego błękitu przepięknie podkreśli wszystkie twoje atuty i automatycznie odwróci wzrok od zbędnych kilogramów, fałdek czy boczków.

Aby jednak zrównoważyć proporcje figury, powinnaś zawsze trzymać się zasady, która mówi o tym, że górna część stroju ma być intensywniejsza, a dolna – ciemniejsza i bardziej przygaszona. Nie bój się też wzorów. Niektóre z nich mogą okazać się największym atutem całego kostiumu. Pionowe pasy wypełniające liczne stroje kąpielowe plus size wyszczuplają ciało tak dobrze, że pozwalają ci na optyczne utracenie nawet kilku kilogramów. Inne wzory też mogą być niezłym wyborem. Po prostu przetestuj je na sobie, zanim od razu je odrzucisz.

1 thoughts on “Jaka kolorystyka w strojach kąpielowych plus size?

  1. Ciekawe wskazówki, kolor ma znaczenie, jeśli mówimy o efekcie wyszczuplającym

Comments are closed.